Nanechty.sk

Aróma difuzér. Ako si vybrať ten správny?

Aróma difuzér plní funkciu osviežovača a zvlhčovača vzduchu. Je to praktický a originálny bytový doplnok. Vonné difuzéry Prichádzajú vo všelijakých dizajnoch, materiáloch, veľkostiach a inováciách. Všetky fungujú na podobnom princípe, ktorý je veľmi jednoduchý.

Ak ich chceme spustiť musíme ich najprv zapojiť do elektrickej siete a naplniť ho vodou. To je všetko. Vodu lejeme do zabudovanej nádržky na vodu, ktorá je súčasťou dizajnu. Je potrebné ju naliať až po vyznačenú mierku. Následne do nej pridáme esenciálny olej.

Odporúčané množstvo je tri až päť kvapiek. Na výber máte hneď niekoľko vonných esenciálnych olejov do aróma difuzérov. Vyberať si môžete napríklad svieži citrónový esenciálny olej, vanilkový olej, éterický olej eukalyptus a mnoho iných vôní.

Esenciálny olej sa postupne vo forme príjemnej jemnej pary šíri do vzduchu. Voda sa naparuje a do ovzdušia difúzer vypúšťa jemnú aromatizovanú paru. Aróma difuzery sú často vybavené aj LED diódami pre ešte väčšie spríjemnenie atmosféry.

Inovatívnosť aróma difuzérov spočíva v ultrazvukovej a ultrasonickej technológii. Pomocou nich sa hmlové esencie plynule a ticho šíria po celom interiéri.

Poďme si spoločne porovnať štyri aróma difuzéry a aký je medzi nimi rozdiel. Vybrala som elegantné a kvalitné zariadenia. Osobne som si obľúbila Promed Aroma Difuzér AL – 150WS. Je miniatúrneho rozmeru a pôsobí ako elegantná dekorácia z ušľachtilého dreva. Značka Promed sa vyznačuje kvalitným spracovaním a dlhovekosťou.

Táto vkusná vychytávka vyzerá ako elegantný kus ušlachtilého dreva. Na prvý pohľad nevyzerá ako osviežovač či zvlhčovač vzduchu, ale ako moderná bytová dekorácia. Zariadenie má zabudované sedem LED diód, ktoré počas zapnutého difuzéra plynule menia farby.

Na ovládanie máme k dispozícii 2 tlačila, ktoré sa jednoducho ovládajú. Tlačidlo LIGHT slúži na nastavenie vyžarujúcej farby. S tlačidlom MIST ovládame vypúšťanie aromatizovaného dymu. Opätovným stlačením si vieme nastaviť aj dobu prevádzky aróma difuzéra a to na 2 až 9 hodín. Difuzér je počas prevádzky tichý.

Promed Aroma Difúzer AL – 305 je elegantný biely a váži len 245 gramov. Svojím vzhľadom pripomína lampu cibuľového tvaru. Má zabudovaných päť farebných svetelných diód, ktoré počas doby prevádzky rozsvietia celé zariadenie. Farby sa plynule striedajú.

Súčasťou tohto aróma difuzéra je odmerka na vodu, pomocou ktorej prakticky napĺnime zabudovanú nádržku na vodu. Objem nádržky je 300 ml. Ovládacie tlačidlá sú vkusne osadené v spodnej časti zariadenia. Pomocou nich ovládame farebné rozlíšenie LED diód a dĺžku prevádzkovej doby difuzéra. Ovláda sa jednoducho, stačí len tlačidlo opakovane stláčať. Podrobné informácie o ovládaní nájdete v priloženom letáku.

Promed aroma difuzér AL-300WS 300 ml vyniká zaujímavým moderným dizajnom. Hmotnosť celkového zariadenia je 370 gramov. Spodná časť difúzera má vzhľad ušľachtilého dreva a vrchná časť je vyrobená z bieleho odolného plastu. Plastová časť difuzéra sa počas prevádzky rozsvieti.

Zariadenie má zabudovaných 7 farebných diód. Farbu si vieme nastaviť podľa vlastných preferencií použitím príslušného tlačidla. Objem nádržky je 300 ml. Toto zariadenie je vybavené inteligentnou funkciou samovoľného vypnutia. Ak je nádržka na vodu prázdna, prístroj sa automaticky vypne.

Výdrž difúzera je 5 až 9 hodín a závisí to od vami zvoleného času na časovači.
Ovládanie tohto zariadenia je jednoduché. Stačí len opakované stláčanie osadených tlačidiel. Podrobné informácie nájdete na priloženom letáku.

Medisana aróma difuzér AD 620 je elegantný a štýlový osviežovač a zvlhčovač vzduchu. Je vyrobený z bieleho odolného plastu, ktorý sa počas prevádzky rozsvieti a plynule mení farbu.

Hmotnosť difuzéra je 245 gramov. Objem nádržky je 300 ml. Súčasťou balenia je plastová odmerka, ktorá slúži na praktické naplnenie zabudovanej nádržky na vodu.
Zariadenie je potrebné zapnúť do elektrickej siete cez port, ktorý sa nachádza v jeho spodnej časti.

Jedným stlačením tlačidla sa difuzér zapne. Druhým zapnutím sa zvolí program na nastavenie osvetlenia. Na nastavenie dĺžky prevádzky používame tlačidlo časovača.

Obsah blogu

UV gély a ich využitie

Jedným z veľmi obľúbených spôsobov predlžovania nechtov je gélový systém. Umelé nechty sú pružné a vyzerajú prirodzene. Ak sa rozhodnete modelovať UV gélom, mali by

Čítať ďalej