Nanechty.sk

Novinka: Transfer fólie na nechty

Ste milovníčkou zdobenia? Rada kombinujete a skúšate nové ozdoby na nechty? V takomto prípade vám vrelo doporučujeme transfer fólie. Vyznačujú sa skutočnou netradičnosťou, výrazným prechodom farieb a širokým priestorom na upustenie fantázie. Čo nového vám dokážu priniesť? Transfer fólie sú bohaté na zaujímavé vzory, ľahko sa aplikujú a s použitím vrchného laku alebo UV gélu sa pýšia naozaj dlhodobou trvácnosťou. Nenáročný postup prináša radosť z opakovania tohto výnimočného zdobenia. Kedykoľvek si môžete skrášliť nechty niečím prelomovým. Bonusom je aj význam tejto techniky. Fólia spevňuje nechty a chráni ich pred zlomením! Poďme si ich spoločne aplikovať na nechty. Prajeme vám veľa zábavy pri experimentovaní.

Príslušenstvo k zdobeniu

Transfer fólia sa môže aplikovať tak ako na gélové nechty, tak aj na prírodné nechty. Avšak mnoho žien uprednostňuje gélové nechty, kde sa transfer fólia oveľa viac vyníma a stávajú sa tak jedinečnými. Poďme sa teda pozrieť na spôsob ako si na nechty nasadiť „šperky“ a čo všetko k tomu potrebujeme. Určite nám treba transfer fólie, bez nich sa samozrejme nepohneme. Dokážu pekne kopírovať povrch nechtu, vďaka čomu sa prirodzene vytvarujú. Fólie pôsobia sami o sebe dosť luxusne. Užite si perličku a vytvorte na každom nechte iný dizajn. Bude to úžasné! Sú finančne ľahko dostupné, no takisto aj kvalitné, takže si ich kľudne nakúpte do zásoby v rôznych kombináciách. Na nechty ich nalepíte pomocou lepidla. Avšak za žiadnych okolností na lepenie nepoužívajte bežné lepidlo. Existuje špeciálne transfer lepidlo, ktoré slúži na tieto účely. Dávajte pozor na nevhodné pomôcky! Samozrejme potrebujeme vhodný lak. Takisto nezabudnite na zdobiace pero a nožnice, ktoré vám pomôže pri zdobení.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/g9x5e1XJqzg”][/pb_video]

 

Ako na transfer fólie

1. Za začiatku práce si nastrihajte kúsky fólie. Nech vám neschádza lepidlo počas strihania.

2. Dôkladne odmastené nechty sú pripravené na zdobenie. Najprv nanesieme podkladový lak. V tomto postupe to nie je nutné, ale urobte to! Je to dobré pre ochranu nechtového lôžka.

3. Tretí krok je o nanášaní lepidla. Tenkú vrstvu pomaly naneste iba na suchý lak! Na začiatku je lepidlo mliečne až modré. Počkajte kým vyschne a zjaví sa v priehľadnej farbe. Až po uschnutí je vhodné začať lepiť samotné transfer fólie na nechty. Zapojte do zdobenia trochu trpezlivosti.

4. Odstrihnutý pásik fólie potrebných rozmerov priložte na lepidlo, pričom potrebujete zdobiace pero alebo pomarančové drievko na ich aplikáciu. Fóliu poriadne pritlačte. Môžete ju aj skontrolovať či sa celá otlačila tak, že jemne nadvihnete kraj fólie. Aplikácia sa môže zdať trochu náročnejšia, ale pýta si to iba prax.

5. Nezabudnite, aby bola transfer fólia pretretá na každom nechte minimálne raz vrchným priehľadným lakom. Pokiaľ si namáhate nechty prácou alebo športovou činnosťou, odporúčame vám transfer fólie prelakovať aspoň každé dva až tri dni pre jej dlhšie udržanie. Chcete predsa čo najdlhšiu životnosť.

Tip na záver:

Pred aplikáciou fólie si môžete na nechty nakresliť všelijaké nádherné motívy , kde použijete zdobiace pero na tvorbu takýchto krásnych nechtových výtvorov. Môžu to byť napríklad bodky. Potom použijete opäť transfer lepidlo. Na zdobiace pero naberte malú vrstvu lepidla a „nakvapkajte“ na nalakované nechty. Pevným priložením transfer fólie sa lepidlo otlačí a vytvorí požadovaný vzor. Tento tip môže priniesť komplikácie, preto najprv vyskúšajte jednoduchší postup zdobenia bez vychytávok.

Obsah blogu