Nanechty.sk

Sady na gélové nechty s videom

Keďže som sa rozhodla živiť sa robením gélových nechtov. Potrebovala som na začiatok vhodnú sadu. Sady na gélové nechty som na internete hľadala asi týždeň a nevedela som sa rozhodnúť. Nechcela som kúpiť hocakú sadu. Chcela som mať istotu, že nebudem ľutovať. V posledný deň som klikla na tú správnu stránku. Moje zúfalstvo sa zrazu zmenilo na nádej. Všetky internetové obchody ponúkajú sady na gélové nechty, no tento nechtový shop ma milo prekvapil. Nebola tam len sada s rozpísanými produktami, ale čo je podľa môjho názoru perfektné, ku každej sade tam bol aj video návod ako sa veci v sade používajú.

Gélové nechty

Ponúkajú tri sady. Ja som si vybrala tú najväčšiu, pretože sa chcem nechtovým dizajnom živiť. Táto sada je dobre zvoleným štartom každej budúcej nechtárky. Je v nej veľká 4-žiarovková UV lampa s časovačom, do ktorej vojde celá ruka. V sade sú UV gély na trojfázový systém i na francúzsku manikúru. Čo ma milo prekvapilo bola brúska v sade. Táto sada je najväčšia a zároveň i najdrahšia. Ak plánujete robiť gelove nechty len sebe doma, prípadne kamarátke, postačí i stredná alebo malá sada, ktorá je i lacnejšia. No pravdu povediac, na domáce použitie by som zvolila strednú sadu, pretože je tam 4-žiarovková UV lampa, do ktorej vojde celá ruka. Lampa má i časovač. Najmenšiu sadu by som radila pre tie, ktoré si nie sú isté či ich to bude baviť, resp. či im to pôjde. V mini sade je malá, 1-žiarovková UV lampa a do nej nevložíte celú ruku naraz. Predlžovanie nechtov tak trvá o niečo dlhšie, čo je jej nevýhodou. Výhodou je ale nízka cena, ktorú neisté nechtárky, alebo násťročné dievčence ocenia. Každá zo sád obsahuje všetko čo potrebujete. Dôkazom toho sú i video postupy, kde sú použité len produkty zo sady.

Bio gél

Sada na spevnenie prírodných nechtov je ďalšou z ponúkaných sád. Slúži na spevnenie prirodzených nechtov. Bio gélom sa nechty nepredlžujú a teda sa nepoužívajú formy ani umelé tipy na nechty. Chráni nechty pred zlomením a posilňuje mäkké, papierové nechty. Aj Bio UV gél tvrdne v UV lampe. V sade je 1-žiarovková UV lampa. Táto sada na gélové nechty mňa síce neoslovila, ale to len preto, že sa chcem predovšetkým venovať predlžovaniu a zdobeniu nechtov. Bio gély si určite časom dokúpim, aby som mohla vyhovieť všetkým zákazníčkam.

Čo ma presvedčilo?

Odpoveď na túto otázku je jednoduchá. Obsah, cena a názorné predvedenie vo videách. Jednoducho férová ponuka od fér obchodu. Vo videách som videla reálny tovar, ktorý dostanem i hustotu gélov, či veľkosť UV lampy. V porovnaní s inými obchodmi, kde sa fotografie nezhodovali s obsahom sady, alebo na aukciách, kde predajca nedáva na tovar záruku a ani cena nieje najnižšia, tento obchod u mňa doslova zažiaril. Prekvapilo ma i poštovné zdarma, ktoré si ostatné obchody účtujú.

Preto, ak hľadáte sady na gélové nechty zo www.sadananechty.sk, zájdite i na tento nechtový obchod a určite tam nájdete to čo hľadáte. Ja som tam nakúpila a dodnes neľutujem. Lepšie som si vybrať nemohla.

Obsah blogu

Zdobenie nechtov s fimo

Fimo ozdoby

Ide o krásne farebné ozdoby. Často ich dostanete ako 5 cm tyčinku, ktorú si nakrájate na tenké plátky. Tie potom aplikujete do gélu alebo do

Čítať ďalej