Nanechty.sk

Veľkonočné zdobenie nechtov s vodolepkou

Nebaví vás vysedávať celý deň v nechtovom salóne? Strácať čas a míňať peniaze? A to všetko len preto, aby ste mali svoje nechty pekne ozdobené. Skúste to samé doma, je to jednoduché. Ponúkam vám postup ako na to.

Pre veľmi jednoduché a časovo nenáročné zdobenie nechtov nám postačí lak na nechty a vodolepka na nechty. Takto jednoducho si môžeme ozdobiť gélové nechty, akrylové nechty ale aj svoje prírodné. Na zdobenie nechtov môžete použiť aj gél lak. Zvolíme si farbu laku, ktorý budeme na necht nanášať. Ja som sa rozhodla pre červený lak na nechty. Nalakujeme si nechty. Lakovanie zopakujeme dva krát, aby sme dosiahli výraznejšiu farbu a necháme nechty vyschnúť. Do pripravenej mištičky s vodou namočíme vodolepku, ktorú sme si vybrali. Ja som zvolila veľkonočný motív. Keď je vodolepka odmáčaná môžeme ju aplikovať na necht. Pre väčší lesk a ochranu zdobenia nechtov nakoniec použijeme priesvitný lak na nechty. Zdobenie je tak hotové za pár minút.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/qmXG6ucN2z8″][/pb_video]

Obsah blogu

Akryl liquid

Kto robí akrylové nechty určite vie, že bez liquidu sa nezaobíde. Acrylic liquid je tekutina, ktorá sa mieša s akrylovým práškom a touto hmotou sa

Čítať ďalej