Nanechty.sk

Brúsky na domáce ošetrenie nechtov

Vybrať si tú správnu brúsku na nechty, ktorá by naplnila vaše požiadavky, vie byť niekedy náročnejšie a pracnejšie. Ponuka na internete, ale aj v kamenných prevádzkach je vskutku široká, čo nám niekedy ten výber dokáže aj sťažiť. Nastavte si základné kritéria podľa ktorých si budete brúsku vyberať.

Ak ste začínajúca nechtová dizajnérka alebo len chcete rýchlejšiu a profesionálnejšiu domácu starostlivoť o vaše nechty, tak v tomto prípade vám postačí aj brúska v hodnote nižšej ako 50€. Na porovnanie vám predstavím tri brúsky v tejto cenovej hladine. Začnem od najlacnejšej. Na záver vám dám odporúčanie, ktorú by som si vybrala ja.

Brúska na nechty CT1203-DR298

Takzvaná aj Mercedes 2000 so svojím jednoduchým bielym dizajnom je vhodná na rýchlu a pohodlnú úpravu nechtov. Jej využitie nájdete pri manikúre i suchej pedikúre. Je vhodná na ošetrovanie prirodzených tak aj umelých nechtov. Táto elektrická brúska sa hodí najmä na nechtovú modeláž.

Počet otáčok je maximálne 20 000 za minútu čo je pre domáce používanie dostačujúce. Rýchlosť otáčok si plynule regulujeme potenciometrom. Ponúka možnosť nastavenia spätného chodu.

Hmotnosť brúsneho pera je 126 gramov. Súčasťou balenia je šesť brúsnych kotúčov. Výmena nástavcom je jednoduchá. Požadovaný nástavec stačí do brúsneho pera len nasunúť a to bez skrutkovania.

Zariadenie sa zapája do elektrickej siete. Celkový výkon brúsky je 10 Wattov. Led svetielko nám indikuje či je zariadenie zapnuté.

Promed Feeling

Elegantná brúska Promed Feeling je predovšetkým stvorená na domáce používanie. Je skvelým riešením pre rýchlejšie ošetrovanie rúk aj nôh. Odstránite ňou zrohovatenú nechtovú kožu. Je vhodná na prírodné tak aj na gélové a akrylové nechty.

Brúska má dva stupne rýchlosti v počte otáčok 7 000 a 11 000 za minútu. Tak akurát na domácu starostlivosť. Ako súčasť salónu je to nedostačujúce. Brúska má pravotočivý a ľavotočivý chod. Balenie obsahuje sadu štyroch nástavcov. Ich výmena je jednoduchá a do otvoru brúsky ich stačí len zasunúť.

Akumulátor je súčasťou samotnej brúsky a preto je celkové zariadenie robustnejšie. Pred používaním je potrebné ho nabiť. Počas používania brúsku do elektrickej siete nezapájame.

Ružová JSDA JD2000

Značka JSDA zaručuje vyššiu kvalitu brúsky. Je vyrobená z odolných materiálov a najlepších komponentov. Táto brúska s originálnym dizajnom ale hlavne svojím výkonom je skvelým pomocníkom na domáce používanie, tak aj do vybavenia menšieho salónu. Šikovne ju využijete pri práci s prírodnými a umelými nechtami. Je vhodná na kompletnú starostlivosť rúk a nôh.

Ergonomicky tvarované brúsne pero má hmotnosť 160 gramov. Pohodlne sa drží a práca s ním neunavuje ruky. V balení nájdete aj stoja na pero na jeho praktické uloženie. Vibrácie pera sú eliminované na minimum. Je vyrobené z odolného kovového materiálu. Nástavce sa do brúsneho pera nasadzujú jednoducho. Stačí pootočiť rukoväť Twist-Lock, vďaka čomu pevne držia. Súčasťou balenia sú štyri frézky a jeden brúsny valček.

Brúska je pri práci tichá a vibrácie sú eliminované na minimum. Maximálny počet otáčok brúsky je 30 000 za minútu a preto sa okrem domáceho požívania hodí aj do vybavenia menšieho salónu. Má nastaviteľný smer rotácie na pravú a ľavú stranu. Rotácie sa jednoducho regulujú potenciometrom.

Brúska sa zapája do elektrickej siete pomocou kábla. Výkon brúsky je 35 Wattov. Túto brúsku spomedzi tých troch odporúčam najviac. Ak porovnávam výkon zariadenia s cenou tak logicky by sa mi práve táto brúska stala najlepšou pomocníčkou pre nechtový dizajn.

Obsah blogu

Správne založená šablóna

Založenie formy

Často si kladiete otázku: Ako založiť šablónu na nechty? Verím, že po prečítaní tohto postupu vám bude všetko jasné. Ide o návod na založenie samolepiacej

Čítať ďalej

Nechty ako šperk

Chcete byť príťažlivou a atraktívnou ženou pre svojho partnera? Tak nezabúdajte na starostlivosť o svoje malé krásy, pretože zanedbané a neupravené nechty nie sú žiadnym

Čítať ďalej

Kabelková UV lampa

Uvažujete ako si rýchlo a originálne skrášliť svoje nechty? Túžite vyskúšať niečo nové, ale obávate sa, že to nezvládnete? Niet sa čoho obávať, pretože si

Čítať ďalej