Nanechty.sk

Fimo ozdoby

Ide o krásne farebné ozdoby. Často ich dostanete ako 5 cm tyčinku, ktorú si nakrájate na tenké plátky. Tie potom aplikujete do gélu alebo do akrylu.

Fimo kvetinky

Fimo kvetinky
Prírodné nechty som odmastila, založila som šablónu a ružovým UV gélom som modelovala necht. Nechala som vytvrdiť v UV lampe. Bielym UV gélom som vytvorila špičku a kamuflážnym UV gélom som prekryla farebné nezrovnalosti prírodného nechtu. Nechtíky opät šli do lampy. Na zdobenie som použila fimo motýlika, fimo kvietok a pečiatky. Doplnila som to leskom a zaliala UV gélom.

Ozdoby z fimo hmoty

Ozdoby z fimo hmoty
Na nechty som nalepila mliečne tipy a prechod som prebrúsila pilníkom. Make-up UV gélom som predĺžila nechtové lôžko. Naniesla som číry stavebný UV gél a špičku som ozdobila ružovým glitrovým prachom, stirebornými glitrami a fimo kvetom. Prekryla som to čírym UV gélom a potom prepilníkovala nerovnosti. Pilníkovala som opatrne, aby som neposkodila ozdoby. Tak som naniesla ešte jednu vrstvu číreho UV gélu a po ňom nasledovala vrstva vrchného UV gélu. Každá vrstva šla do UV lampy na 3 min., aby UV gél vytvrdol.

Letné zdobenie s fimo

Letné zdobenie s fimo
Letné, diskotékové zdobenie nechtov. Nechty sú klasicky modelované na tipy UV gélom. Zdobené neónovými glitrovými prachmi a fimo ovocím. Ozdoby zaliate UV gélom, prebrúsené a zaliate veil UV gélom.

Fimo ovocie

Fimo ovocie
Pripravila som prírodné nechty na modeláž a tak som nalepila nechtové tipy. Skrátila som ich gilotínou a vytvarovala pilníkom. Na nechty som naniesla podkladový UV gél. Tak som ne špičku naniesla neónový žltý UV gél, do ktorého som povkladala neónovo zelený prach. Celý necht som pretrela čírym UV gélom a vložila fimo ovocie. Naniesla som ešte jednu vrstvu Uv gélu a tak som nechty prebrúsila. Na koniec som na nechty naniesla dokončovací UV gél. Samozrejme, že zakaždým keď som naniesla vrstvu UV gélu tak som dala nechty do UV lampy na 2-3 min. a následne som nechty očistila čističom na gél.

Zdobenie nechtov s fimo

Zdobenie nechtov s fimo
Keďže išlo o dorábku nechtov, tak som nechty najprv vybrúsila, naniesla prvú vrstvu UV gélu a dala nechty do UV lampy. Na zdobenie som použila prášok, do ktorého som naukladala fimo aj kamienky a dala som to vytvrdiť do UV lampy. Naniesla som poslednú Vrstvu a dala ju opäť do UV lampy. Aby boli nechty lesklé naniesla som quick finish.

Obsah blogu

UV gély a ich využitie

Jedným z veľmi obľúbených spôsobov predlžovania nechtov je gélový systém. Umelé nechty sú pružné a vyzerajú prirodzene. Ak sa rozhodnete modelovať UV gélom, mali by

Čítať ďalej