Nanechty.sk

Rozveseľte okolie s FIMO ozdobami

Farby a vzory, ktoré nosíme na sebe odrážajú naše pocity a túžby, naše črty a vlastnosti. Účes, šperky, spôsob obliekania. To všetko vypovedá o prejave nášho vnútorného sveta. Neverili by ste, ale aj nechty a ich vzhľad dokážu poodhaliť tajomstvo vašej povahy. Ste veselá, spoločenská a ľudia sa cítia vo vašej spoločnosti príjemne. Milujete zábavu a rozdávate úsmevy. Nechápete prečo vás lákajú tieto fimo ozdoby? Nemusíte študovať psychológiu na pochopenie tejto záhadnej spojitosti. Pozrite sa na fimo tyčinky. Už na prvý pohľad sú usmievavé. Farby od výmyslu sveta, vzory plné slnečnej nálady. Zaujmú na kúpalisku, na večierkoch a spestrenie prinesú aj v pracovnom zhone.

Pomôcky na zdobenie:

Veselé Fimo tyčinky sú základom procedúry. Široké spektrum farieb a motívov čaká na váš výber. Kvetinky pre ženy vychutnávajúce svet. Ovocie na nočný žúr alebo motýliky s nádychom prírody. Krása fimo ozdôb spočíva v možnosti kombinovať. Na každý necht si môžete dať iné ovocie, ak chcete pôsobiť uletene a veselo. Alebo zvoľte viac farieb, ak vyjadrujete pestrosť života. Fimo tyčinky sú dlhé 5 cm. Z jednej urobíte 100 až 130 plátkov! Na to však potrebujete nožíček na rezanie fimo tyčiniek. Ostrá žiletka na krájanie si zaslúži miesto vo výbavičke. Aspoň si môžete zdobiť nechty vždy, keď dostanete na to chuť. Pripravte si UV gély a ako vždy, nesmie chýbať aj číry UV gél. Opäť prevetráte aj UV lampy, zdobiace pero alebo drievko podľa toho, s čím sa lepšie pracuje. K tomu priložte aj potravinovú fóliu. Všetko máte pripravené a môžete s chuťou začať vkladať ozdoby na nechty. Fimo ozdoby aplikujte do gélu alebo akrylu, pretože obe materiály sú vhodné. Postup je úplne jednoduchý. Vyskúšajte ho a zapáči sa vám natoľko, že si budete zdobiť nechty stále novými ozdobami na akékoľvek príležitosti.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/kc5fJegtnb0″][/pb_video]

 

Postupné kroky:

1.Vezmite nožíček na rezanie fimo tyčiniek a nakrájajte ich. Režte na čo najtenšie plátky kvôli jednoduchému zaobchádzaniu pri práci. Potrpte si na tento úkon. Úplne tenučké plátky nebudú vyčnievať a nebude ich treba dodatočne brúsiť. Lepšie sa budú vkladať do gélu a tým lepšie sadnú na nechty. Tyčinky sa režú ľahko, čiže sa nenatrápite.

2.Na opilovaný necht, pripravený na vkladanie ozdoby, naneste UV gél. Či si zvolíte farebný alebo priesvitný gél je na vás, avšak ozdoby vyniknú na všetkých farbách. Gél aplikujte v dvoch vrstvách. Na druhú vrstvu použite priesvitný lak.

3.Vezmite zdobiace pero alebo pomarančové drievko a jemne ho namočte do gélu. Uchopte ním fimo plátok a vložte do druhej vrstvy gélu. Plátok vkladajte vždy do čerstvej vrstvy, aby sa lepšie uchytil!

4.Takto ozdobený necht zalejete záverečnou treťou vrstvou gélu pre jeho priľnavosť.

5.Aby ozdoby nevytŕčali, nechty obaľte potravinovou fóliou! Vložte na dve až tri minúty pod UV lampu a nechajte dobre vytvrdnúť. Po vytvrdnutí odbaľte fóliu.

6.Postup opakujte na každom jednom nechte. Ozdoby na nechty si kombinujte a meňte ako sa vám to páči. Hlavne nezabudnite na tenké plátky a ich nutné záverečné zatretie gélom.

7.Pozrite si výsledok svojej práce. Ste spokojná a cítite zlepšenie nálady vďaka fimo.

Obsah blogu