Nanechty.sk

Zdobenie prírodných nechtov

Aj prirodzené nechty sa dajú krásne ozdobiť. Zdobenie týchto nechtov je lacné, a preto je používané teenagermi. No neznamená to, že aj zrelšie ženy si nemôžu zdobiť vlastné nechty. Veď práve pekne upravené a zdravé prírodné nechty vám bude každá žena závidieť.

Zdobenie zdobiacim perom

Zdobenie zdobiacim perom
Nie je to modeláž gélových nechtov, aplikovala som to na moje nechty. Použila som biely prášok, ktorý som zafixovala priesvitným lakom. Ďalej som použila biely lak a červený lak na vytvorenie dekorácie. Na dekoráciu som použila takzvaný dooting tool (zdobiace pero).

Maľovanie vzorov lakom

Maľovanie vzorov lakom
Prirodzené nechty, maľované modrým a čiernym lakom. Prelakované vrchným ochranným lakom na nechty.

Prirodzené nechty a konfety

Prirodzené nechty a konfety
Zdobila som prírodné nechty. Najprv som natrela podkladový výživný lak. Po uschnutí som na špičku natrela modrý a strieborný glitrový lak na nechty. Ešte do mokrého modrého laku som vložila hviezdy a glitre. Nechty som 2-krát prelakovala a na koniec som im dodala lesk a ochranu top coat lakom.

Farebný soak off UV gél

Farebný soak off UV gél
Prirodzené nechty som jemne prebrúsila a spevnila soak off UV gélom 3 v 1. Nechty som potom pretrela perleťovým fialovým soak off UV gélom a po vytvrdnutí v uV lampe som na ne nalepila samolepiace kvietky s kamienkami. Na záver som nechty pretrela vrchným soak off Uv gélom.

Zdobenie s lakom na nechty

Zdobenie s lakom na nechty
Bielym lakom urobíme na prírodné nechty prúžok, ako na francúzsku manikúru. Vatovú tyčinku namočíme do odlakovača a jemne prejdeme tesne pod oblúčikom, aby sme dosiahli dokonalý tvar. Špáradlom namočeným v bordovom laku kreslíme na nechty obrys krídelok. Druhé špáradlo namočíme do čierneho laku a kreslíme ním telíčko, hlavu a tykadlá. Glitrový prášok zmiešame s priesvitným lakom a za pomoci ďalšieho špáradla vyplníme krídla. Po uschnutí prelakujeme priesvitným lakom.

Zdobenie nechtov farebným UV gélom

Zdobenie nechtov farebným UV gélom
Prírodné nechty som vytvarovala, prebrúsila, odmastila a dezinfikovala. Naniesla som na ne jednofázový soak off UV gél a dala do Uv lampy. Po vytvrdnutí som nechty očistila od výpotku a farebnými soak off UV gélmi som zdobila nechty. Tenké čiarky som robila zdobiacim štetcom až po vytvrdnutí gélu na špičke. Bodky sú robené pomocou zdobiaceho pera. Do farebného UV gélu je vložená strieborná fólia. Nazdobené nechty som pretrela čírym soak off UV gélom a ošetrila som nechtovú kožičku olejčekom.

Obsah blogu

Vianočné kvety na nechty

Kvetinky sú dosť rozšíreným a obľúbeným motívom vo svete nechtového dizajnu. Vianočná ruža, vianočná hviezda, adventné doplnky a ďalšie iné nepochybne patria k prežitiu vianočných

Čítať ďalej