Nanechty.sk

Ako na zrkadlové tipy na nechty

Určite sa aj vám niekedy stalo, že ste nemali veľa času na úpravu vašich nechtov a ani na zdĺhavé sedenie pri nechtovej dizajnérke. Na časovo nenáročné zdobenie nechtov použite farebné tipy, alebo airbrush tipy. Ja som zvolila zrkadlové tipy, ktoré sa hodia ako na slávnostné príležitosti tak i na denné nosenie. Zrkadlové tipy majú krátku zarážku, na ktorú sa nanáša lepidlo. Okrem toho, povrch týchto tipov nesmiete prebrusovať, lebo by ste poškodili zrkadlový povrch.

Ako pracovať so zdobenými tipami?

Na špičky nechtov nalepíme zrkadlové tipy na nechty. Časť na ktorú nanesieme lepidlo je označená na spodnej strane tipu. Po nalepení si upravíme dĺžku tipov pomocou gilotíny. Prepilníkujeme iba okraje nechtov do požadovaného tvaru. Tieto nechtové tipy nesmieme prebrusovať. Na celý necht nanesieme rovnomerne v tenkej vrstve podkladový UV gél, pričom sa gél nesmie dotýkať nechtovej kožičky. To by spôsobilo pri odrastaní nechtov tvorbu vzduchových bublín a následné odlupovanie UV gélu. Nechty vložíme do UV lampy na 2-3 minúty. Po vybratí z lampy lepkavosť neodstraňujeme no nanesieme ďalšie 2 vrstvy stavebného UV gélu a opakovane vložíme do UV lampy na 2-3 minúty. Po vybratí z UV lampy odstránime lepkavosť čističom gélu a prepilníkujeme celý povrch nechtov i okraje nechtov, aby sme odstránili všetky nerovnosti. Po opilovaní odstránime prach a nanesieme vrchný UV gél. Na záver odstránime lepkavosť čističom gélu a nechty sú hotové.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/Gl5-t0xT-gE”][/pb_video]

Tip
Na vrstvu podkladového gélu naneste kamuflážny UV gél, ktorý aplikujete len na nechtové lôžko. Ten prirodzene vyrovná nerovnosť medzi nechtom a nalepeným tipom.

Obsah blogu