Nanechty.sk

Zdobenie nechtov pre leto 2011

Extravagancia je v dnešnej dobe jedným z najviac skloňovaných slov. Extravagantné oblečenie, účes či make-up už zdobili nejednu hollywoodsku či spevácku hviezdu. Ale prečo si nedopriať najrôznejšie vzory zdobenia nechtov aj u svojej manikérky? Každá z nás má tú „svoju“ manikúru. Niekto nedá dopustiť na nežné pastelové tóny, niekto sa zasa cíti bez červených nechtov veľmi nesvoj. Ale takmer každá z nás túži po manikúre, ktorá by korešpondovala so súčasnými trendmi. Ak aj vy hľadáte inšpirácie zo zákulisia módnych šou, ste na tej správnej adrese.

3D verzie

Ako by sa vám páčili nechty s košíkmi ovocia, alebo s nalepenými drobnými kvietkami? Verte, že tu sa fantázií medze nekladú a vy na svojich nechtoch môžete nosiť naozaj čokoľvek. Takáto manikúra je vhodná na špeciálne príležitosti. Výborný nápad je zladiť tému maľovania s hlavným motívom podujatia, na ktorom sa zúčastníte.


Hravé bodky

zdobenie nechtov Bodkovaný vzor je pre samotnú aplikáciu asi najjednoduchším. Jednoducho ho vytvoríme ak použijeme lak na nechty. Jednou farbou si nalakujte nechty a po tom, čo vám lak na nechtoch uschne, a pomoci zdobiaceho pera, alebo pomarančového drievka si svoje nalakované nechty “obodkujte” odlišnou farbou alebo aj viacerými farbami, a znovu nechajte zaschnúť.


Nechty ako plátno

zdobenie nechtov Veľmi obľúbené sú kvetinové vzory, ktoré sa dozdobia zaujímavými kontúrami. Ak chcete byť výnimočná, nechajte sa prehovoriť na abstraktné umenie, ktoré dovolí popustiť kreativitu a vytvoriť veľmi zaujímavé diela. Obľúbeným trendom tejto sezóny sú štvorcové maľovania, ktoré sú nafarbené rôznymi odtieňmi. Novinkou je aj odlišné maľovanie jedného nechta na ruke. Zatiaľ čo ten jeden bude mať výraznejší vzor, ostatné ho budú len dopĺňať. Špecialitou je vytvoriť aj súvis a zároveň nemaľovať všetky plochy rovnakým motívom.


Ozdobené šperkami

zdobenie nechtov sperkami Skutočne exkluzívnou možnosťou, ktorú využíva aj mnoho celebrít je manikúra, do ktorej možno zapracovať aj rôzne šperky. Do nechta môžete spraviť malú dierku a prevliecť ňou piercing, avšak častejšie používanou metódou je nalepovanie kamienkov. V závislosti od vašich možností sa odvíja ich cena a kvalita. Môžete nimi vytvoriť celý motív alebo ich postaviť do centrálnej pozície, ktorú dozdobíte farebnými lakmi.

Obsah blogu

Laky na nechty

Každá žena si už určite neraz lakovala nechty. Či už išlo o výživný lak, farebný lak, zdobiaci lak a pod. Dnešný trh ponúka veľké množstvo

Čítať ďalej
Shark nechty

Stiletto nechty

Nechty modelované do špica nazývame stiletto nechty. Môžeme ich pracne vymodelovať na šablónu a potom brúsiť do požadovaného tvaru, alebo si zakúpime stiletto tipy a

Čítať ďalej