Nanechty.sk

Chcete krásne prirodzené nechty? Vyskúšajte japonskú manikúru

Máte už dosť umelých prešperkovaných nechtov? Dávate prednosť prirodzenej úprave? Ideálnym prírodným riešením pre starostlivosť o vaše nechty je japonská manikúra. Pochádza z dávnej histórie Japonska a obľubu si získala po celom svete.

Je vhodná na pravidelné domáce ošetrenie, ale nájdete ju zahrnutú aj medzi ponúkanými službami v kozmetických salónoch. Ide o vyživujúcu kúru, ktorá vaše nechty krásne regeneruje a posilní. Výsledný efekt sú lesklé a zdravo vyzerajúce nechty. Podporuje ich prekrvenie a zdravý rast. Japonská manikúra sa predáva v hotových a doplňujúcich sadách.

Zloženie japonskej manikúry
V klasickej sade sa okrem pilníkov a leštičiek nachádzajú dva špeciálne tégliky, prakticky označené číslom 1 a 2. V jednom je pasta a v druhom prášok. Oba produkty sú vyrobené na čisto prírodnej a organickej báze. Obsahujú zmesku výživných látok a dôležitých minerálov, ktoré sú pre naše prirodzené nechty veľmi potrebné.

Ako prvá na rad prichádza pasta, ktorá je polosuchej konzistencie. Obsahuje prírodnú horninu bentonit, ktorá sa skladá z kremíka a ošetrujúcich lipidov. Slúži na odstránenie nerovností z prirodzených nechtov. Na jej nanášanie použijeme umelú špachtličku, ktorá sa nachádza v sade a slúži aj na zatláčanie kožičky. Stačí malé množstvo pasty, ktorú rozotrieme pomocou priloženej jelenicovej leštičky. Nechty ostanú hladké a spevnené.

Potom nanesieme malé množstvo púdru, ktoré rozotrieme druhou leštičkou a dôkladne preleštíme. Prášok obsahuje parafín, včelí vosk obohatený o vitamíny, aminokyseliny, minerálne látky, karotén, a iné vyživujúce látky. Prirodzené nechty budú vyzerať ako keby sme si ich nalakovali priesvitným lesklým lakom. Výsledný efekt vám vydrží po dobu niekoľkých týždňov. Japonskú manikúru sa odporúča aplikovať aspoň raz mesačne, pre správnu regeneráciu a výživu. Je vhodná aj pre pánov, ktorý si potrpia na upravené nechty.

Obsah blogu

Plamene pre vášnivé dámy

Plameň ako symbol neutíchajúcej vášne je obľúbeným prvkom módnych návrhárov, majstrov v tetovaní a rovnako si získava popularitu aj medzi milovníčkami nechtového dizajnu. Ambiciózne dámy,

Čítať ďalej