Nanechty.sk

Gél lak bez UV lampy. Pravda alebo mýtus?

Sledujete trendy, ktoré vás inšpirujú do ďalšieho skrášľovania sa? Chcete mať štýlové a módne nechty, ktoré budú jedničkou spomedzi ostatných? Nestačí poznať len hity tejto doby, no takisto musíte byť informovaná o správnych metódach a kvalitných pomôckach, ktorými si vyčarujete krásne a zdravo vyzerajúce nechty. Ak túžite po štýle a odolnosti, tak zaručene voľte gélové nechty. Ich najdôležitejším komponentom je géllak, no takisto aj UV lampa, na ktorú sa akosi zabúda. Prečo? Odpoveď sa skrýva v nevedomosti.

Potrebujem UV lampu?

Ak chcete mať pevné gélové nechty, tak nevyhnutným prostriedkom na ich úpravu je UV lampa. Pri takomto zdobení sa používa gél lak, ktorý vám nevytvrdne len tak hocijako. Nutné je UV žiarenie, ktorá vplýva na vznik chemickej reakcie (polymerizácii). Ide o takzvané stvrdnutie nechtov, ktoré vám zabezpečí sľúbenú pevnosť a odolnosť. Vďaka nej si môžete vytvoriť nechty rôznych veľkostí a tvarov. Nie je to náročný proces, preto sa niet čoho obávať. Stačí aplikovať gél lak na nechty podobne, ako je to pri bežnom lakovaní. Rozdiel je len v tom, že si svoje malé ozdôbky vložíte pod svietiacu UV lampu, kde ich necháte na 2 až 3 minúty vytvrdnúť. Ide skutočne len o minimálny rozdiel, avšak výsledok je ohromujúco odlišný. Obyčajné laky sa vám do niekoľkých dní začnú olupovať a poprípade lámať nechty, avšak pri gélových vám to nehrozí. Okrem lámaniu a štiepeniu si zabezpečíte dlhú trvácnosť perfektného výsledku.

Existuje géllak bez UV lampy?

Niektoré stránky občas dokážu potencionálnych zákazníkov trošku pozavádzať. Nenechajte sa obalamutiť reklamnými ťahmi! Môžete sa stretnúť s webstránkami, ktoré vám ponúkajú gél lak bez UV lampy. Nadšená hneď túžite po takomto produkte, kde vám postačí len váš vytúžený lak, ktorý vám splní všetky vaše požiadavky. Dĺžku, originalitu, trvácnosť a pevnosť! To všetko vám vyčaruje géllak, avšak UV lampa je potrebná. Bez nej to jednoducho neide! Pútavé názvy vás síce povzbudia do nakupovania, avšak čítajte tieto články až do konca. Mnohokrát tam býva poznámka, že si môžete zakúpiť tieto laky, ak už takúto UV lampu doma máte. Takže nebuďte sklamané a dajte ruky preč od takýchto stránok. Nezabúdajte! Ak chcete mať gélové nechty, tak ju stopercentne budete potrebovať. Ostatné zázračné dlhotrvajúce laky sú buď naše spomínané gél laky, kde je potrebná lampa alebo ide len o kvalitné a drahšie laky, ktoré vydržia týždeň (maximálne týždeň a pol) na vašich pazúrikoch.

Obsah blogu