Nanechty.sk

Glitrové nechty

Existuje množstvo rôznych variácií zdobenia nechtov. Taktiež môžeme zdobenie nechtov rozlíšiť aj podľa udalosti, na ktorú sa chystáme. Ukážeme si jednu z možností zdobenia glitrami. Glitre budeme aplikovať nie len na špičku, ale na celý necht. Glitre dodajú nechtom krásny vzhľad a lesk. Časovo nenáročné a jednoduché zdobenie, ktoré zvládne každá začiatočníčka.

Budeme potrebovať rôzne ozdoby na nechty. Glitre, konfety, nitky či glitrový prach. Ozdoby začneme ukladať na nechty, ktoré sme v predchádzajúcich krokoch prebrúsili, nalepili na ne tipy, prebrúsili prechod aplikovali primer a naniesli prvú tenkú vrstvu gélu, ktorá nám v UV lampe za 2 minútky vytvrdla.

Zdobenie nechtov glitrami

Na takto pripravené nechty nanesieme stavebný UV gél v tenkej vrstve. Pri nanášaní si dávame pozor na techniku, aby gél nezatiekol k nechtovej kožičke. Ešte pred tým ako dáme nechty do UV lampy, poukladáme na nechty rôzne glitre, alebo iné ozdoby na gélové nechty. Na vkladanie glitrového prachu použite štetec, no väčšie ozdoby môžete vkladať do gélu zdobiacim perom. Gélové nechty vložíme do UV lampy na 2 minúty. Po zatvrdnutí UV gélu stavebným UV gélom zalievame ozdoby a zároveň modelujeme C-oblúk. Dáme do UV lampy na 2 minúty a výpotok očistíme čističom gélu. Povrch nechtov prebrúsime pilníkom, alebo nám môže prácu urýchliť brúska na nechty. Po prepilníkovaní nechtov nanesieme vrchný UV gél v tenkej vrstve na celú plochu nechtov a vložíme nechty do UV lampy. Po vytiahnutí nechtov odstránime lepkavosť nechtov čističom UV gélu a gélové nechty sú hotové.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/02QmJCCMRpQ”][/pb_video]

I keď konečný tvar nechtov vo video príspevku nieje správny, pretože sa k špičke rozširuje a nechty vyzerajú ako lopatky, ukáže nám ako pracovať s drobnými ozdobami.

Obsah blogu