Nanechty.sk

Gél lak Vám ušetrí drahocenný čas

Určite každá z vás túži byť neodolateľne krásna a jedinečná. Chcete zapôsobiť no svoj nový objav alebo patríte medzi štýlové ženy, ktoré nechcú splynúť s davom? Tak či onak, krása niečo stojí a najčastejšie sú to peniaze a čas. Skrášlite si svoje pazúriky! Tie si môžete vytvoriť profesionálne a hlavne originálne aj sama doma. Jediné, čo budete potrebovať, je sada na gélové nechty, pomocou ktorej to zvládne aj obyčajný amatér. Neviete, ako na to? Oplatí sa to vôbec? Na tieto otázky si teraz spoločne zodpovieme.

Viac času, viac oddychu

V prvom rade vám gélové nechty zabezpečia oveľa viac času ako bežná starostlivosť o svoje prírodné nechty. Neustále pilovanie a lakovanie je pre mnohé z nás otravná záležitosť. Čo s tým urobíme? Jednoducho to zredukujme. Úprava našich malých zázrakov môže byť aj mesačná „starosť“, ktorá sa stáva aj veľkou zábavou mnohých žien. Géllak vám totiž zabezpečí, aby vaše nechty boli pevné a odolné dlhodobo, a takisto predídete ich štiepeniu. Nie je to úžasné? Samozrejme, že áno! Môžete dať stop ohrýzaniu nechtov, častému lakovaniu a nepríjemnému ich lámaniu sa. V tomto sú gél laky skutočne výhodné ako na kvalite, tak i na cene. Nemusíte utrácať svoje ťažko zarobené peniaze v nechtových štúdiach, ale voľte jednoduchší spôsob. Takisto si budete kvalitou stopercentne istá, keďže si nechty budete skrášľovať sama pomocou vlastných profesionálnych pomôcok.

Naučte sa používať géllak

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/NQmh-30rl6Q”][/pb_video]

 

Ak ste sa už rozhodli pre túto alternatívu, tak by ste mali pár vecí vedieť. Veľmi dôležitou súčasťou gél laku je UV lampa. Prečo? Pretože tá sa má postarať o jej vytvrdnutie. Zabezpečuje sa tým jej pevnosť a bez nej nie je možná tvorba takýchto „gélakov“. Ďalšou dôležitou informáciou je časový interval, počas ktorého sa vám vytvrdzujú nechty v UV lampe. Ide len o 2-3 minútky, tak nech vás ani nenapadne 20 minútové ožarovanie. Nemýľte si to so soláriami! Ak ste začiatočník, ponúkam vám krátke video, ako sa takýto gél lak aplikuje na nechty. Pomocou neho dosiahnete výsledok, po akom snívate. Vedzte, že je to len otázka praxe a každou jednou úpravou budú vaše nechty čoraz krajšie a krajšie. Možno si takúto starostlivosť zaľúbite až natoľko, že budete zdobiť gélové nechty svojim kolegyniam a susedkám.

Obsah blogu

Termo gél na nechty

Omrzeli Vás klasické jednofarebné UV gély a chcete skúsiť niečo nové? Určite ste vyskúšali množstvo rôznych farebných gélov, glitrový gél, neónový gél, či gél lak.

Čítať ďalej