Nanechty.sk

Letná vychytávka s transfer fóliou

Leto sa rozbehlo v plnom prúde a slnečné obdobie nám dáva priestor na množstvo akcií. Opekačky, grilovačky, diskotéky, kúpaliská a rôzne spoločenské akcie. Pre ženy, ktoré sa snažia o seba neustále starať a prekvapovať svoje okolie módnymi vychytávkami, tu máme farebné a štýlové zdobenie. Je skutočne zaujímavé a pútavé, preto ho odporúčame ako horúci tip tohto leta.

Tipy:

Je len na vás a vašom vkuse, aké zdobenie si zvolíte. Hoci sa vám zdá, že transfer fólia je ozdoba, s ktorou bude nudné a náročné zdobenie, avšak opakom je pravda. Toto leto je IN dvojaké zdobenie:

1. Prvý typ zdobenia je vhodný pre ženy, ktoré milujú francúzsku manikúru. Ak vás už táto manikúra omrzela a je pre vás stereotypná, oživte to! Na špičky nechtov voľte transfer fóliu namiesto klasického bieleho laku. Pestré farby vás rozžiaria a dodajú väčší lesk.

2. Druhý spôsob nájdete v nasledujúcom videu. Ak patríte medzi odvážne ženy, ktoré rady pútajú pozornosť, voľte vzorované transfer nechty. O čom to hovoríme? Pozrime sa na videopostup, ktorý vám ponúkame.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/5svmtq4IMfU”][/pb_video]

 

Postup:

1. Pripravíme si pomôcky a vytvoríme čierny podklad. Využijeme klasický čierny lak, ktorý nanesieme na necht. Od kvality laku závisí, či je nutné aplikovať aj druhú vrstvu laku pre vytvorenie sýtejšej farby.

2. Po uschnutí laku nanesieme transfer lepidlo na necht. Aby sme pôsobili originálne a extravagantne, tak na každom nechte vytvoríme iný motív. Nechajte sa inšpirovať videom a v spojení s vlastnou fantáziou dosiahnete výborné výsledky.

3.Transfer lepidlo necháme uschnúť po dobu 5-7 minút, kde vidíme, že sa biela farba zmenila na číru. Priesvitné sfarbenie je signálom, že môžeme začať zdobiť fóliou. Dôležité je, aby sme transfer fóliu dôkladne prilepili a prstom ho popritláčali. Aby sme dosiahli rovnomerné odtlačenie, musíme fóliu odlepiť rýchlym ťahom.

4. Na záver aplikujeme priesvitný lak, ktorým zabezpečíme lepšiu trvácnosť a dodáme nechtom intenzívnejší lesk.

Obsah blogu

Zafixovanie zdobenia

Zdobenie nechtov na vianoce

Blížia sa najkrajšie sviatky roka a vy hľadáte inšpirácie na jednoduché zdobenie nechtov? Farebnú kombináciu si môžete zvoliť podľa obľúbených farieb, prestierania, oblečenia alebo podľa

Čítať ďalej