Nanechty.sk

Akrylové 3D ozdoby

Priestorové kvety, listy či motýle si jednoducho vytvarujete z akrylu. Potrebujete len akrylový prášok, liquid a štetec.

Zdobenie akrylom

Zdobenie akrylom
Po zatlačení nechtovej kožičky upravíme povrch nechtu pilníkom a nalepíme tipy. Prebrúsime prechod mezi tipom a nechtom a zdrsníme aj povrch tipu. Prach, ktorý vznikol pri brúsení oprášime a dáme na nechty primer. Nanesieme tenkú vrstvu Uv gélu 3v1 a dáme do UV lampy na 2 minúty. Nanesieme kamuflážny UV gél na predĺženie nechtového lôžka, vytvoríme oblúk a dáme do UV lampy na 2 minúty. Na špičky nechtov nanesieme biely UV gél a opäť dáme do lampy na 2 minúty. Na biely gél dáme tenulinkú vrstvu priesvitného UV gélu, nasypeme na to glitrový prášok a dáme do lampy na 1 min. Stavebným Uv gélom vytvoríme na ploche nechtu C oblúk. Nechty zbrúsime do požadovaného tvaru, oprášime, natrieme tenkou vrstvou Top Veil UV gélu a dáme do UV lampy na 3 min. Z akrylového prášku a liquidu pripravíme malé guličky a z nich vytvoríme lupienky kvetov. Po stvrdnutí akrylových kvetov pretrieme kožičku olejčekom.

3D zdobenie

3D zdobenie
Gélové nechty robené pomocou kovovej šablóny. Po vymodelovaní nechtov šablónu odoberieme, nechty vytvarujeme a môžeme začať zdobiť. Do tenkej vrstvy číreho gélu štetcom vložené ružové glitre a zelené glitre. Po stvrdnutí v UV lampe vymodellujeme na necht kvet pomocou akylu. Necht okolo kvetov pretretý vrchným UV gélom a vytvrdený v UV lampe.

3D kvety z akrylu

3D kvety z akrylu
Po zatlačení kožičky som necht jemne prebrúsila a nalepila som mliečne tipy, ktoré som neskracovala,ale obrúsila. Farebným akrylom som urobila špičky a povkladala som čierne glitre. Akrylom som tiež vytvarovala kvety a do ich stredu som vložila zlaté a zelené perličky. Povrch nechtov som prelakovala vrchným lakom. Na kožičku okolo nechtov som dala výživný olejček a pokožku rúk som nakrémovala vhodným krémom.

Obsah blogu

Očistenie okolia nechtov

Water marble

Mramorovanie nechtov je veľmi jednoduché a taktiež finančne nenáročné. Pripravte si nádobu, vodu izbovej teploty, 2 farebné laky, pomarančové drievko, krém na ruky, odlakovač, vatovú

Čítať ďalej

Letné zdobenie na gélové nechty

Po predĺžení nechtov, samozrejme nasleduje ich zdobenie. Existuje mnoho spôsobov zdobenia, ako je francúzska manikúra, zdobenie kamienkami, glitrami, vodolepkami, fimom, 3D ozdobami, perličkami, maľovanie technikou

Čítať ďalej