Nanechty.sk

Akrylové 3D ozdoby

Priestorové kvety, listy či motýle si jednoducho vytvarujete z akrylu. Potrebujete len akrylový prášok, liquid a štetec.

Zdobenie akrylom

Zdobenie akrylom
Po zatlačení nechtovej kožičky upravíme povrch nechtu pilníkom a nalepíme tipy. Prebrúsime prechod mezi tipom a nechtom a zdrsníme aj povrch tipu. Prach, ktorý vznikol pri brúsení oprášime a dáme na nechty primer. Nanesieme tenkú vrstvu Uv gélu 3v1 a dáme do UV lampy na 2 minúty. Nanesieme kamuflážny UV gél na predĺženie nechtového lôžka, vytvoríme oblúk a dáme do UV lampy na 2 minúty. Na špičky nechtov nanesieme biely UV gél a opäť dáme do lampy na 2 minúty. Na biely gél dáme tenulinkú vrstvu priesvitného UV gélu, nasypeme na to glitrový prášok a dáme do lampy na 1 min. Stavebným Uv gélom vytvoríme na ploche nechtu C oblúk. Nechty zbrúsime do požadovaného tvaru, oprášime, natrieme tenkou vrstvou Top Veil UV gélu a dáme do UV lampy na 3 min. Z akrylového prášku a liquidu pripravíme malé guličky a z nich vytvoríme lupienky kvetov. Po stvrdnutí akrylových kvetov pretrieme kožičku olejčekom.

3D zdobenie

3D zdobenie
Gélové nechty robené pomocou kovovej šablóny. Po vymodelovaní nechtov šablónu odoberieme, nechty vytvarujeme a môžeme začať zdobiť. Do tenkej vrstvy číreho gélu štetcom vložené ružové glitre a zelené glitre. Po stvrdnutí v UV lampe vymodellujeme na necht kvet pomocou akylu. Necht okolo kvetov pretretý vrchným UV gélom a vytvrdený v UV lampe.

3D kvety z akrylu

3D kvety z akrylu
Po zatlačení kožičky som necht jemne prebrúsila a nalepila som mliečne tipy, ktoré som neskracovala,ale obrúsila. Farebným akrylom som urobila špičky a povkladala som čierne glitre. Akrylom som tiež vytvarovala kvety a do ich stredu som vložila zlaté a zelené perličky. Povrch nechtov som prelakovala vrchným lakom. Na kožičku okolo nechtov som dala výživný olejček a pokožku rúk som nakrémovala vhodným krémom.

Obsah blogu

Vianočné zdobenie nechtov

Blížia sa najkrajšie a najradostnejšie sviatky roka. Všetci sa snažíme, aby na Vianočnom stole nič nechýbalo, alebo aby čohosi nebolo nedostatok. Príbytky zdobíme rôznymi girlandami,

Čítať ďalej