Nanechty.sk

Na Silvestra so zlatým ohňostrojom

Hlasná hudba, bujaré oslavy, hlučné večierky a samozrejme polnočný ohňostroj. Všetci poznáme túto jedinečnú atmosféru posledného dňa v roku, kedy sa poctivo oslavuje a očakáva príchod toho nového. Nielen zapadnúť, ale dokonca aj vyniknúť v tomto silvestrovskom ošiali plnom svetiel a farieb môžeme vďaka vhodne ozdobeným nechtom.

Na videu vidíme postup jednej sviatočnej techniky, ktorá odráža oslňujúci ohňostroj, a zároveň dodáva motiváciu na splnenie novoročného predsavzatia. Tento zaujímavý kontrastný obraz dosiahneme harmonickým zmiešaním červeno-bordového odtieňu so zlatou žiarivou farbou.

Použijeme tieto pomôcky :

Ako sme už spomínali, budeme kombinovať výrazné farby, takže si pripravíme zlatý zdobiaci lak na nechty, ktorý sa perfektne leskne. Rovnako nám poslúži strieborný lak, ktorý doplníme o bordový lak. Je to tmavočervený lak s úplne drobnými trblietkami, ktorý vytvorí optické tieňovanie. Tých lakov môže byť viac, záleží od vás, koľko farieb chcete. Nezabúdame ani na zdobiaci štetec s rozstrapkanými štetinkami, a takisto na veľmi užitočné zdobiace pero na kreslenie vzoru. Aby sme zdobenie obohatili, použijeme ozdobné fólie na nechty a lepidlo na fólie. Poslednou pomôckou je ochranný vrchný priehľadný lak.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/TZfPAajNHj0″][/pb_video]

 

Ako postupovať

1.Na začiatok si nalakujeme pripravené nechty, čo znamená, že bordový lak nanesieme na čisté a opilníkované nechty. Pre lepšiu sýtosť bordovej môžeme naniesť dve vrstvy.

2.Teraz si na nejakú pomocnú podložku pripravíme zlatý lak. Stačí nám trošku, nech ním zbytočne neplytváme. Do laku jemne namočíme polovicu štetca a jedným pohybom maľujeme. Práve vďaka rozstrapkaným štetinkám dokážeme vytvoriť tenučké línie.

3.Následne zopakujeme celý druhý krok, akurát použijeme strieborný lak namiesto zlatého. Takisto obmedzíme počet farebných línií, aby bola dominujúca zlatá farba. Pozor! Tieto línie musia byť aplikované zdobiacim perom kvôli ich tenkému vzhľadu.

4.Pokiaľ chcete, tak ešte použite aj ďalšie farebné laky. Aj na videu možno postrehnúť ďalší odtieň.

5.Pokračujeme vytvorením bodiek z lepidla na fólie roztratene po špičke nechtu. Po nakvapkaní lepidla pritlačíme fóliu. Poriadne prstom popritláčame a odlepíme.

6.Nechty v štýle silvestrovských ohňostrojov nalakujeme vrchným priehľadným lakom a doplníme zlatý lak s glitrami. Na záver opäť nanesieme vrchný lak a máme to!

Obsah blogu

Zafixovanie zdobenia

Zdobenie nechtov na vianoce

Blížia sa najkrajšie sviatky roka a vy hľadáte inšpirácie na jednoduché zdobenie nechtov? Farebnú kombináciu si môžete zvoliť podľa obľúbených farieb, prestierania, oblečenia alebo podľa

Čítať ďalej

Novinové nechty

Bežne ste vyhadzovali novinový papier a nikdy vás nenapadlo, že sa ním dajú ozdobiť aj nechty? Zdá sa Vám to čudné? Možno, avšak ak samy

Čítať ďalej

Brúsky na nechty

Nechtovú modeláciu si môžeme skrátiť tým, že budeme používať kvalitnejšie pomôcky. Stačí ak vymeníme pilník za brúsku na nechty a ušetríme sebe aj klientke minimálne

Čítať ďalej