Nanechty.sk

Brazílska depilácia mužov

Trápia vás nežiaduce chĺpky? Chcete sa cítiť komfortne a sviežo? Aj chlapi potrebujú dostatok pohodlia, preto sa čoraz viac starajú o svoje mužské telá. V týchto letných horúčavách dokáže takéto bujné ochlpenie narobiť poriadnu neplechu, a preto sa stáva depilácia ako najvhodnejší spôsob zbavenia sa chĺpkov pre mužov. Ak si myslíte, že depilácia voskom nie je atraktívna, ste na veľkom omyle. Je to najvyhľadávanejší a najúčinnejší spôsob ako sa môžete skrášliť a cítiť príjemne.

Čo je to brazílska depilácia?

Ide o metódu odstraňovania chlpov z intímnych partií a triesiel, pri ktorej sa využíva cukrová pasta alebo vosk na depiláciu. Prívlastok „brazílska“ má ešte z čias, keď si krásne Brazílčanky upravovali svoje citlivé partie kvôli módnych sexi tangám a dráždivým mikrokinám. Takto sa to postupne rozšírilo k ženám z rôznych kútov sveta, ale takisto aj k pánom. V dnešnej dobe je to bežnou a veľmi efektívnou metódou s výbornými účinkami.

Ako prebieha depilácia u mužov

Pred samotným úkonom si musíte byť vedomý, že to nie je masáž či príjemné hladenie od vašej partnerky. Je to o niečo bolestivejšie ako bežné stereotypné holenie. Chlpy musíte mať vopred pripravené. To znamená, že žiadne holenie, pokým ich dĺžka nebude zodpovedať norme 5 až 10 milimetrov. V opačnom prípade nebude mať depilácia efekt, po akom túžite. Najprv aplikujte gél pred depiláciou, ktorým intímne partie dezinfikujete a následne na nich naneste vosk na depiláciu proti smeru rastu chĺpkov. Nezabudnite, vždy majte prípravky vopred pripravené, aby ste nemuseli poskakovať po celom byte úplne nahý. Depilačný papier alebo takzvané depilačné pásiky tak naneste na dané miesta a rýchlym pohybom strhnite. Zo začiatku to nebude možno najpríjemnejší pocit, ale postupne si na to zvyknete. Veď ste predsa nejakí chlapi.

Nezabudni gél po depilácii

„Komplikovaný“ proces máte za sebou a poslednou fázou je relax. Na upokojenie podráždených partií naneste gél po depilácií, ktorý pôsobí protizápalovo a hydratuje pokožku. Takisto existujú rôzne ampulky proti rastu chlpov, ktoré si v prípade záujmu aplikujte. Teraz môžete spokojne oddychovať pár týždňov, pretože od holenia či depilovania máte pokoj.

Krásny a čistý

Ak si myslíte, že depilácia je len otázkou krásy, tak sa absolútne mýlite. Odstránenie chĺpkov má aj hygienické dôvody. Chlpy nám síce slúžia aj ako ochrana pokožky, ale takisto zadržiavajú pot. Takto sa stávajú vhodným prostredím na množenie sa baktérií a dochádza tak k nepríjemnému zápachu. Určite nechcete svoju partnerku odstrašiť takýmto pachom či zarastenou džungľou. Hygiena by mala byť pre vás na poprednom mieste, pretože ani najdrahšie a najvkusnejšie oblečenie vám nepomôže si získať krásnu čiernovlásku, ak z vás cítiť podivné „vône“. Takisto váš sexuálny život môže mať výrazné trhliny, ak nie ste ochotný skosiť svoj „trávniček“. Nie každá žena je takto prispôsobivá a tolerantná, aby zvládla toľko prirodzenosti naraz.

Keď sa hanbím

Existuje mnoho kozmetických salónov, ktoré ponúkajú tento druh služby a ktoré vás ošetria na profesionálnej úrovni. Avšak v takýchto salónoch sa nemusíte cítiť stokrát najpríjemnejšie. Ležať nahý s roztiahnutými nohami pred mladou kozmetičkou vedie len k veľkému trapasu. Hanbíte sa? Nemusíte sa. Brazílska depilácia sa dá vykonať aj u vás doma pomocou vašich šikovných rúk a profesionálnych prípravkov. Ako? Sada na depiláciu vám celý proces uľahčí. Tá obsahuje všetky kvalitné prostriedky na dlhodobé odstránenie nežiaducich chĺpkov. Ide o vosk na depiláciu, depilačný papier a ohrievač vosku na depiláciu, ktoré použijete správne, ak sa budete riadiť postupom uvedeným hore. Ak si aj nie ste istý svojimi zručnosťami, skúste poprosiť svoju partnerku. Tá má skúsenosti s depiláciou, holením a inými podobnými praktikami omnoho viac a zaručene vám rada pomôže s vašim problémom.

Obsah blogu

Gélové nechty a C-oblúk

Najdôležitejšou vecou pri modelovaní nechtov je správny tvar. Platí to ako pre gélové nechty tak aj pre akrylové nechty. Správnym vytvarovaním nechtov predĺžime ich životnosť.

Čítať ďalej

Glitrové nechty

Existuje množstvo rôznych variácií zdobenia nechtov. Taktiež môžeme zdobenie nechtov rozlíšiť aj podľa udalosti, na ktorú sa chystáme. Ukážeme si jednu z možností zdobenia glitrami.

Čítať ďalej