Nanechty.sk

Namaľuj si kvetinové zdobenie

Konečne k nám zavítala jar a s ňou aj žiaduca pestrosť farieb, krása a chuť sa vymódiť každej ženy. Naše oči sú hladné a doslova bažia po novinkách a všetkom krásnom, čo sa blyští. Hľadáme niečo originálne, štýlové a príťažlivé, ktorým by sme zahviezdili nie len večer v bare, ale aj počas slnečných dní na prechádzke s priateľom. Toto ročné obdobie je typické prebúdzaním sa prírody, preto prebuďte aj svoje nechtíky k životu. Zahoďte nudu za hlavu a doprajte im kvetinový vzhľad, ktorý priláka nie len mužské oči, no takisto aj zvedavé pohľady milovníčok módy, kvality a vkusu.

Postup:

1.Zdobenie začíname bielym podkladovým lakom, na ktorý nanesieme lak svetlomodrého odtieňa. Dbáme, aby lak kvalitne uschol.

2.Na vytváranie motívu budeme potrebovať zdobiace pero, pomocou ktorého vytvárame bodky jednoduchým prikladaním pera na necht. Jednotlivé bodky tak olemujeme lakom tmavomodrého odtieňa a dotvoríme tak povrch nechta. Pred vytváraním samotnej ruže je potrebné, aby všetky vrstvy laku boli dostatočne vyschnuté a nedošlo tak k rozmazaniu alebo zlievaniu farieb.

[pb_video type=”youtube” src=”www.youtube.com/embed/w-qtB0vj_Mo”][/pb_video]

 

3.Teraz môžeme naniesť tmavoružový lak, kde budeme vytvárať svetloružovým lakom ornamenty. Na tento úkon potrebujeme opäť zdobiace pero, pomocou ktorého sa nám podarí vytvoriť krásne ornamenty znázorňujúce lupienky kvetov. Tento motív dotvoríme ešte takzvaným ružovým tieňovaním a výraznými bielymi líniami, ktoré nechty rozjasnia.

4.Nebojte sa experimentovať a veselo sa hrajte so zdobením nechtov. Kombinujte farby a doprajte si pestrosti tým, že budete miešať tmavé a svetlé farby. Nakoniec nesmieme zabudnúť na listy, ktoré budeme robiť podobným spôsobom ako na začiatku. Máme pripravenú svetlú a tmavú zelenú. Najprv načrtneme listy, vytieňujeme a nakoniec rozjasníme čistou bielou.

5.Každé zdobenie by malo byť ukončené fixáciou. Tá pozostáva z nanesenie priesvitného laku na necht. Výhodu majú slečny, ktoré uprednostňujú gélové nechty. Trvácnosť takéhoto zdobenia je u umelých výrazne dlhšia, a takisto efektnejšia.

Náš tip:

Ide o výrazný motív, preto neodporúčame túto „maľbu“ na všetky nechty. Zvyčajne sa volí prstenník, ukazovák, avšak všetko je vo vašich rukách a fantázií. Pustite sa do jarného zdobenia a pochváľte sa okoliu so svojim zaujímavým a nádherným dielom.

Obsah blogu

Nechtové tipy

Umelé nechtové tipy slúžia na predĺženie nechtovej špičky. Využívame ich ako na gélové nechty, tak aj na akrylové nechty. Sú vyrobené zo špeciálneho plastu, ktorý

Čítať ďalej

Grafiti už aj na nechty

Pre niekoho vandalské čmáranice, pre ďalšieho umelecký prejav vyjadrujúci slobodu. Jedni to vnímajú ako nehorázny trestný čin, druhí to podporujú a želajú tomu rozkvet. Reč

Čítať ďalej