Nanechty.sk

6x ako vypestovať pevné a dlhé nechty

Trápia vás lámavé a krehké nechty? Surfujete po internete a neviete nájsť to správne riešenie? Tak teraz vám ponúkame takýto všeobecný návod, pomocou ktorého ho zaručene dosiahnete. Ide o 6 spôsobov ako si vypestovať pevné a dlhé nechty.

1.Začínajte zvnútra

Vyskúšali ste rôzne metódy a čarovné prípravky, ktoré vám mali vykúzliť šperky na prstoch? To všetko je zbytočné, ak nie je vaše telo vybavené dostatočným príjmom výdatnej a pestrej stravy. Zamerajte sa na potraviny obsahujúce minerály ako zinok, selén, horčík, železo a vitamíny, ktoré zabezpečia pevnosť a prirodzený rast nechtov.

2.Obalamuťte gény

Každý z nás je iný a obdarený niečím výnimočným. Niekomu nadelí krásne husté vlasy, iným zas pevné a zdravé nechty bez toho, žeby sa o to prinajmenšom snažili. Ženám, ktoré nie sú takto obdarené, idú nervy prasknúť, keďže sa snažia a snažia a ich vytúžený výsledok nie a nie prísť. Čo s tým? Ak máte zdravé, ale aj napriek tomu krehké a jemné nechty, tak existujú prípravky, ktorými si pevnosť zaistíte. Kalciový lak alebo emulzia na spevnenie nechtov sú ošetrujúce laky, s ktorými budete konečne spokojná a krásna.

3.Nevhodná úprava

Niektoré ženy si nechty poškodia samy bez toho, žeby o tom vedeli. Nevhodnou starostlivosťou nechty neskrášlite, ale dokonca im viac ublížite ako to bolo doteraz. Na ich skracovanie využívajte kliešte na nechty a nožnice si radšej prenechajte na strihanie papiera. Okrem toho je najvhodnejší sklenený pilník, ktorý je šetrnejší k vášmu telu. Vyhýbajte sa úrazom a pilníkovaniu povrchu nechta, pretože tým ho oslabujete.

4.Domáce zázraky

Nie len chrbtica túži po príjemnej masáži, ale aj vaše ruky. Masírovaním správnych bodov na nohách a rukách podporíte funkciu rôznych sústav ľudského tela. Budete sa cítiť svieža a aktívna. Výbornými domácimi kúrami sú olejové kúry (mandľový olej, olivový olej s citrónom) alebo krémy z nechtíka lekárskeho, ktoré vaše ruky prebudia a ochránia nechty pred lámavosťou.

5.Vyhnite sa chemikáliám

V dnešnej dobe je veľmi ťažké sa vyhnúť chemikáliám. Sú súčasťou nášho každodenného života. Umývanie riadu, farbenie vlasov a iné čistiacie úkony. Ako správna gazdinka musíte doma zachovať poriadok a čistotu, ale vyhýbajte sa týmto chemickým prostriedkom. Ako? Jednoducho. Navlečte si rukavice a môžete sa pustiť do práce. Nakoniec si doprajte oddych a relax voňavým kúpeľom.

6.Ak nič nezaberá

Ste zúfalá? Tak sa nechajte unášať prúdom módy a krásy. O čom to hovorím? Takmer každá tretia žena volí gélové nechty. Zabezpečia pevnosť, dĺžku podľa vašich prianí a praktickosť. Dnes už nemusíte navštevovať rôzne nechtové štúdia, pretože existujú domáce sady na gélové nechty. Pomocou nich a správneho návodu sa stanete profesionálnou manikérkou ľavou zadnou. Splňte si svoj sen.

Obsah blogu

Aquarium nechty

Každú ženu očaria priesvitné umelé nechty, naplnené ozdobami. Mnohé si kladú otázku: Ako je to možné, že tie ozdoby na nechty plávajú? Odpoveď je celkom

Čítať ďalej