Nanechty.sk

Pečiatky na nechty rýchlo a jednoducho

Stačí vám niekoľko minút a budete mať nádherné nechty. Vravíte si skvelé? To určite áno, veď túto jednoduchú a rýchlu techniku môžete uskutočniť pokojne aj cez vašu pracovnú prestávku. Ušetríte kopu svojho drahocenného času a výsledkom budú úžasné ozdoby na nechty. Navyše si doprajete dizajn, k akému sa iným spôsobom nedopracujete. Pečiatky na nechty ponúkajú rýchlu metódu ako vylepšiť imidž a skrášliť si každý jeden necht odlišným motívom. Takto sa pohráte s niekoľkými variáciami a vytvoríte jedinečné obrazy. Aplikujte pečiatky na nechty a odhaľte famózne tajomstvo kreativity.

Sada na pečiatkovanie

Nech vás nestraší nutnosť vlastniť sadu na pečiatkovanie, pokiaľ ste sa rozhodli pre uskutočnenie tohto postupu. Použitie viacerých nástrojov vám vynahradí rýchlosť procedúry, s akou sa krok za krokom dostanete k želanému efektu. Tento spôsob si zamilujete pre jeho variabilitu, takže sada na pečiatkovanie nebude zbytočne zapadať prachom niekde v skrini. Skôr naopak. Tí, ktorí „ochutnali“ pečiatky, hovoria o návykovom efekte. Áno, unikátnosť pečiatkovacej metódy je veľmi obľúbená, takže ak ste nováčikom v tomto obore, pustite sa s odvahou do zdobenia. Sami sa presvedčíte, aký klenot nosíte na prstoch. Určite neoľutujete!

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/SvMhmXyvVq8″][/pb_video]

 

Pripravíme si pomôcky

Vyššie spomínaná sada na pečiatkovanie nás bude sprevádzať počas tejto tvorivej činnosti. Kompletná sada má viacero pomôcok, bez ktorých sa nemôžeme pustiť do práce. Okrúhla kovová doštička s motívmi nám poslúži ako maketa na pečiatku. Kovová doštička má viacero motívov. Treba si vybrať tie, ktoré nám najviac učarujú. Ak vám príslušný počet vzorov nestačí, k dispozícii sú ešte XL doštičky pre náročnejších. Tá obsahuje bohatý výber vzorov, kde si môžete vybrať z 84 motívov. Určite vás niektoré upútajú . Pečiatka je základom celej sady. Vďaka nej aplikujete samotné motívy priamo na nechty. Potom si zaobstaráme niekoľko lakov. Priesvitný lak nesmie chýbať na vrchný náter. Takisto si pripravte laky vašej obľúbenej farby. Pozor! Na túto techniku používame zásadne pečiatkovacie laky! Ich využitie sa spája so stierkou. Stierka na nechty sa nesmie nikdy nahrádzať nožíkom ani žiletkou! Sadu nám ešte doplní podložka na doštičky, ktorá ochráni váš pracovný stôl pred znečistením. Máme všetko, takže môžeme začať.

Krok za krokom

1.Správne opilované nechty si najprv očistíme, aby sme mohli začať s lakovaním. Ako základný náter zvolíme priesvitný lak. Je najvhodnejší ako podklad a chráni nechty.

2.Pokračujeme v lakovaní, ale teraz už použijeme pečiatkovacie laky. Sú nutné pre správny postup aplikovania. Vyberieme si vytúženú farbu a nanesieme druhú vrstvu.

3.V ďalšom kroku zohrá hlavnú rolu kovová doštička s motívmi alebo xl šablóna. Záleží, čo vám akurát padlo pod ruku. Odstránime tenkú ochrannú fóliu, ktorá chránila doštičku.

4.Na vybratý motív umiestnený na doštičke nanesieme pečiatkovací lak rovnako ako na videu. Doštička má byť pred použitím laku ošetrená odlakovačom!

5.Na doštičke nám ostane prebytočný lak, ktorý odstránime pomocou stierky.

6.Potom pritlačíme pečiatku na nalakovaný motív doštičky, a následne pritisneme na nechty. Celý proces od nanesenia laku až po pečiatkovanie musí prebehnúť dostatočne rýchlo, aby sa motív otlačil neporušený.

7.Vrchný lak alebo vrchný UV gél zafixuje zdobiace sa nechty.

8.Celý postup zopakujeme na každý jeden necht, až pokým nie sú všetky nechty hotové. Takto sa môžete pýšiť čipkami alebo zvoliť iné originálne ozdoby na nechty.

Obsah blogu

Francúzska manikúra

Francúzska manikúra je jednoducho klasika. Je charakteristická bielou špičkou a prirodzenou farbou zvyšku nechta. V podstate sa ňou len zvýrazňuje prirodzená podoba vašich nechtov. Dosiahnete

Čítať ďalej

Termo gél na nechty

Omrzeli Vás klasické jednofarebné UV gély a chcete skúsiť niečo nové? Určite ste vyskúšali množstvo rôznych farebných gélov, glitrový gél, neónový gél, či gél lak.

Čítať ďalej

Ako naniesť UV gél

Na aplikáciu UV gélu použijeme plochý štetec. Na trhu sú štetce číslované č. 4(úzky), č.6 a č.8 (široký). Odporúčame manikérkam mať čo najviac rôznych štetcov,

Čítať ďalej