Nanechty.sk

Brúska na nechty. Čo rozhoduje pri jej výbere?

Ak ste sa rozhodli zadovážiť si brúsku na nechty odporúčam stanoviť si základné kritériá, ktoré vám zjednoduchšia výber. Opýtajte sa samej seba pár otázok. Koľko chcete do novej brúsky investovať? Plánujete si brúsku kúpiť pre domáce používanie, alebo ako výbavu do salónu? Ako často plánujete brúsku využívať?

Pri zriaďovaní salónu odporúčam vyššiu investíciu, ktorá sa vám určite vráti v podobe spokojných zákazníčok. Pri samotnom výbere si okrem vkusného dizajnu všímame najmä celkový výkon. Porovnáme otáčky, tichosť chodu a celkové spracovanie brúsky.

Budeme si všímať či sú nástavce a nožný pedál súčasťou balenia. Pedál vám zabezpečí rýchlejšiu a pohodlnejšiu prácu s brúskou a nástavce sú samozrejme nevyhnutnosťou. Bez nich sa nepohneme. Všímame si ako je spracované brúsne pero a jeho celkovú hmotnosť. Pri profesionálnych brúskach je potrebné riešiť aj odsávanie prachu. Od toho všetkého sa odvíja výsledná cena.

Z našej ponuky vám opíšem šesť brúsiek. Ich cena sa odvíja v závislosti od výkonu. Zvážte si vaše kritériá. Ide predsa o skvelého pomocníka pre rýchlejšie dosiahnutie požadovaného efektu, či už pri domácej starostlivosti alebo pre vaše klientky.

Na domáce používanie

PROMED Feeling je kvalitná brúska od nemeckého výrobcu. Je vhodná na domácu starostlivosť o vaše ruky aj nohy. Používa sa na prírodné, gélové a akrylové nechty.Brúska dosahuje maximálne 11 000 otáčok za minútu, čo je pre domácu starostlivosť ideálne. Viete si ju nastaviť do pravotočivého a ľavotočivého chodu. V balení nájdete aj sadu štyroch nástavcov, ktoré do brúsneho pera jednoducho nasuniete.

Promed Feeling počas používania nenapájame do elektrickej siete. Adaptér používame len na nabíjanie brúsky. Súčasťou celkového zariadenia je akumulátor, a preto je samotné brúsne pero robustnejšie.

Promed Emotion má podobný vzhľad ako Promed Feeling. Vyznačuje sa taktiež kvalitou a jednoduchou manipuláciou. Je vhodná na manikúru aj pedikúru. Slúži pre starostlivosť o prirodzené ale aj umelé nechty. Je vhodná na ošetrenie aj zarastajúcich nechtov, mozoľov a stvrdnutú nechtovú kožičku.

Promed Emotion dosahuje rýchlosť maximálne 11 000 otáčok za minútu. Spätný chod je samozrejmosťou. Súčasťou balenia je desať brúsnych nadstavcov a 30 brúsnych kotúčikov.
Nástavce sa do otvoru jednoducho nasúvajú. V prednej časti brúsky je LED svetlo, ktoré sa automaticky rozsvieti pri jej zapnutí. Samotná brúska je rovnako ako Promed Feeling robustnejšia.

Do salónu aj na doma

Strieborná brúska na nechty DM211 15W obsahuje kovové brúsne pero a nožný pedál. Táto brúska je skvelým pomocníkom na domáce používanie aj ako súčasť výbavy do salónu. Vyznačuje sa kompaktnou veľkosťou a na pracovnom stole nezaberá veľa miesta.

Ponúka široké využitie. Je vhodná na gélové nechty, ale zvládne aj akryl, polygél či gél lak. Môžete ju použiť na manikúru aj pedikúru. Brúska dosahuje maximálnu rýchlosť 30 000 otáčok za minútu. Otáčky si viete plynule regulovať nožným pedálom, ktorý je súčasťou balenia. Rýchlosť otáčok si nastavíte potenciometrom na brúsnom telese.

Brúska ma obojstranný chod. Vyžaduje si nástavce s priemerom 2,35 mm, ktoré sú súčasťou balenia. Do brúsneho pera sa upínajú jednoduchým pootočením rukoväte. Brúsne pero je pevné a vibrácie sú eliminované na minimum.

Do salónu


Ružová profesionálna brúska JSDA JD 105-H originálneho vzhľadu a dizajnu je úžasným pomocníkom do salónu. Značka JSDA sa vyznačuje vyššou kvalitou. Zariadenie sa skladá z brúsneho pera, nožného pedálu a napájacej jednotky.

Maximálna rýchlosť otáčok je 35 000 za minútu. Rýchlosť sa reguluje pomocou potenciometra, alebo nožným pedálom. Brúska umožňuje zmeniť smer rotácie brúsneho nadstavca. Samotné brúsne pero má 198 gramov. Pri tejto brúske sa odporúča používať odsávačku prachu. Predĺži sa tým životnosť brúsky.

PROMED 1030 je ďalšou elegantnou profesionálnou brúskou kompaktnej veľkosti od renomovaného nemeckého výrobcu. Je vhodná na manikúru i pedikúru. Používa sa na prírodné, gélové a akrylové nechty.

Rukoväť brúsneho pera je nerezová. Brúsne pero si vyžaduje nástavce s priemerom 2,33 – 2,35 mm. Nástavce nie sú súčasťou balenia. Maximálna rýchlosť brúsky je 30 000 otáčok za minútu, ktoré regulujeme potenciometrom. Brúska má vstup aj pre nožný pedál, ktorý nie je súčasťou balenia, no je možné si ho dokúpiť. Dizajn brúsky obsahuje otvor pre pohodlné uloženie brúsneho pera.

Promed 4030-SX2 je profesionálnym pomocníkom do salónov. Prístroj je vybavený brúsnym perom s ľahkou 95 gramovou rukoväťou pre pohodlné pracovanie. Je vhodná na manikúru, pedikúru, prirodzené či umelé nechty.

Brúska má elegantný dizajn, ktorého súčasťou je stojan na brúsne pero. Je trošku väčšia a zaberie viac miesta na pracovnom stole. Celková hmotnosť je 2,6 kg. Na prednej strane zariadenia je displej s jednoduchým ovládaním.

Maximálna rýchlosť otáčok je 30 000 za minútu. Nastavujú sa na ľavej strane displeja. Súčasťou zariadenia je aj odsávač prachu a päť náhradných prachových filtrov. Digitálny displej Vás upozorní na výmenu prachového filtra. Prístroj sa zapája do elektrickej siete. Pri prehriatí sa automaticky vypne.

Obsah blogu

Zdobenie nechtov farebným lakom

Letné zdobenie nechtov

Počas teplých letných dní vyberáme na nechty zväčša pestré a výrazné farby. Zdobenie je často nenáročné, no nápadné. Ponúkam niekoľko tipov, ako si nechty skrášliť

Čítať ďalej

Plamene pre vášnivé dámy

Plameň ako symbol neutíchajúcej vášne je obľúbeným prvkom módnych návrhárov, majstrov v tetovaní a rovnako si získava popularitu aj medzi milovníčkami nechtového dizajnu. Ambiciózne dámy,

Čítať ďalej

Gél lak na nechty

Ako si rýchlo jednoducho a hlavne trvácne ozdobiť nechty? Na čas nenáročný spôsob zdobenia, je použitie gél laku. Je to podobný spôsob ako lakovanie nechtov

Čítať ďalej