Nanechty.sk

Recenzia na Promed 2020

Nemecká značka Promed sa vyznačuje svojimi kvalitnými výrobkami, ktoré získali už niekoľko ocenení. Brúska na nechty Promed 2020 taktiež patrí medzi ich top produkty, ktoré sú vyrobené z odolných a prvotriednych materiálov. Už samotné riešenie balenia tejto brúsky je sympatické, ale orientujeme sa hlavne na výkon.

BALENIE A DIZAJN
Celkové balenie brúsky Promed 2020 obsahuje textilný vystužený kufrík, brúsne pero a adaptér. Textilné balenie má polohovateľné prepážky pre praktické a bezpečné uloženie brúsky a pera.

Zariadenie je kompaktnej strednej veľkosti a nezaberá veľa miesta. Ak ste náhodou nechtová dizajnérka, ktorá sa za klientkami presúva, toto balenie je na to ako stvorené. Brúska je vkusnej strieborno-bielej farby a váži len 450 gramov.

Prednú stranu má zdobenú piatimi svetelnými diódami, ktoré signalizujú nastavené otáčky. Vedľa nich je potenciometer dekorovaný swarovského kryštálom, ktorý označuje polohu nastavenia potenciometra.

Na zariadení sa nachádza aj príslušný otvor pre praktické uloženie brúsneho pera. Na ľavej strane od otvoru sú dva porty. Jeden je určený na zapojenie brúsneho pera a druhý na zapojenie nožného pedálu. Ten však nie je súčasťou zariadenia, ale ak brúsku plánujete využívať v salóne, pedál je skvelým pomocníkom pre efektívnejšie ovládanie brúsky.

Ergonomicky tvarované brúsne pero má rukoväť z nerezovej ocele. Pôsobí kvalitne a odolne. Prekvapí vás svojou ľahkosťou. Váži len 160 gramov. Pri práci je brúsne pero tiché, nevibruje a pohodlne sa v ruke drží. Súčasťou dizajnu je vetranie, ktoré zabraňuje prehriatiu.

Do brúsneho pera sa používajú nástavce s priemerom 2,32 -2,35 mm. Pero funguje na princípe bezpečnostného mechanizmu LOCK-ON. Stačí len nerezovú rukoväť otočiť do pozície OPEN a aplikovať príslušný nástavec. Otočením rukoväte do opačnej strany a to do pozície CLOSE sa mechanizmus bezpečne uzamkne. Nástavce nie sú súčasťou balenia.

VÝKON BRÚSKY
Promed 2020 je skvelou brúskou pre začínajúce, ale aj profesionálne nechtové dizajnérky. Je vhodná na manikúru a pedikúru, na prírodné a umelé nechty. Je ako stvorená pre nechtovú modeláž. V porovnaní s modelom Promed 1030 má táto brúska síce nižšie otáčky ale zato výkonnejší motor. Zvládne aj náročnejšie procedúry pri ošetrovaní nôh.

Brúska má maximálne 20 000 otáčok za minútu. Dajú sa nastaviť na pravotočivý a ľavotočivý chod. Jednoducho ju ovládate pomocou potenciometra. Vyznačuje sa odolnosťou proti prachu no aj napriek tomu je vhodné použiť odsávačku. .

S touto brúskou hravo zvládnete niekoľko zákazníčok denne. Stačí ju len pripojiť do elektrickej siete a používať.

ZHODNOTENIE:

+ výkon
+ dizajn
+ kvalita a riešenie brúsneho pera
+ balenie

– nástavce nie sú súčasťou balenia
– cena
– nemá pedál

Obsah blogu