Nanechty.sk

Profesionálna brúska na nechty Promed 4030-SX-2

Inovatívna brúska od kvalitnej značky Promed sa vyznačuje profesionálnym výkonom. Zaraďuje sa do novej generácie moderných brúsnych zariadení, ktorého súčasťou je zabudovaná odsávačka na prach. Hodí sa na ošetrenie prírodných, umelých a akrylových nechtov, na kompletnú manikúru i pedikúru.

rozmery: 22,5 x 17 x 23 cm
hmotnosť: 2,6 kg
hmotnosť brúsneho pera: 95 g
otáčky: 30 000 ot./min.
výkon odsávania: 350 W

Zaujme dizajnom
Profesionálna brúska na nechty Promed 4030-SX-2 je stredne veľkých rozmerov, s celkovou hmotnosťou 2,6 kilogramov. Jej obal pokrýva odolný biely plast. Vyznačuje sa tichým chodom, eliminovanými vibráciami a nízkou spotrebu. Pred používaním je potrebné zapojiť ju do elektrickej siete. V spodnej časti zariadenia nájdete tlačídlo na spustenie brúsneho telesa. Brúska na nechty Promed 4030-SX-2 je vybavená bezpečnostnou poistkou, ktorá zariadenie pri prehriatí automaticky vypne.

Na prednej strane brúsneho telesa nájdete praktický digitálny displej, pomocou ktorého sa brúska ľahko ovláda. Nastavíte na ňom rýchlosť, ľavotočivý alebo pravotočivý smer otáčok. Pomocou ovládania nastavíte silu sania v 13-tich stupňoch. Na digitálnom displeji sa nachádzajú tri pamäťové tlačidlá na nastavenie jednotlivých rýchlostí s označením M1, M2 a M3. Moderný displej vás taktiež upozorní na potrebu výmeny prachového filtra.

Súčasťou balenia je 5 náhradných prachových filtrov. Jedno vrecko na prach je už nasadené vo vysúvacej filtračnej komore, ktorá sa nachádza pod digitálnym displejom. V balení nájdete praktický kovový stojan na zavesenie sacej hadice, ktorá je súčasťou brúsneho pera. Na spodnej strane brúsneho telesa nájdete port na možné pripojenie nožného pedálu. Ten nie je súčasťou balenia.

Brúsne pero
Elegantná rukoväť je vyrobená z tvrdého bieleho plastu, ktoré sa z brúnemu telesu pripája pružnou sacou hadicou. Brúsne pero je ľahké, váži len 95 gramov. Umožňuje pohodlnú manipuláciu pri práci. K brúske na nechty sa pripája cez port, ktorý sa nacháda pri vysúvacej fitlračnej komore. Na spodnej strane brúsneho pera nájdete mikro spínač, ktorý je slúži na zapínanie a vypínanie rukoväte. V balení sa nachádza aj gumený stojan, ktorý slúži na pohodolné uloženie brúsneho pera.

VYHODNOTENIE

+ celkový výkon
+ dizajn zariadenia
+ zabudovaná odsávačka
+ náhradné prachové filtre
+ stojan na brúsne pero
+ minimálny hluk a vibrácie

– nástavce nie sú súčasťou balenia
– nožný pedál nie je súčasťou balenia
– veľkosť zariadenia

Obsah blogu

Veľkonočné zdobenie nechtov máme hotové

Nechty na Veľkú noc

Keďže nie každá žena má na zdobenie nechtov dostatok času, ja vám chcem ukázať, že aj rýchle zdobenie nechtov môže vyzerať pekne. Základom nášho zdobenia

Čítať ďalej

Recenzia na Promed 2020

Nemecká značka Promed sa vyznačuje svojimi kvalitnými výrobkami, ktoré získali už niekoľko ocenení. Brúska na nechty Promed 2020 taktiež patrí medzi ich top produkty, ktoré

Čítať ďalej

Zamatové nechty

Najnovšími trendmi v zdobení nechtov sú matné nechty a zamatový efekt. Dnes si povieme, ako zdobiť nechty zamatom a čomu sa vyhnúť, aby bol efekt

Čítať ďalej