Nanechty.sk

Dual lampy – aké sú medzi nimi rozdiely?

Dual lampa na nechty vznikne kombináciou UV a LED lampy. Výsledkom je efektívne a praktické 2 v 1 zariadenie. Je vhodné do profesionálnych nechtových salónov, ale aj na domáce použitie.
Výhodou dual lampy je, že v nich vytvrdnú všetky druhy gélov na nechty. Jednotlivé lampy sú obmedzené. UV lampa je vhodná na UV gél a gél lak. LED lampa je na vytvrdnutie LED gélov a gél lakov.

Obe lampy na nechty majú svoje výhody a tie sa nachádzajú v kompaktnom spojení dual lampy. Aj jednotlivé dual lampy sa medzi sebou odlišujú. Medzi hlavné odlišností patrí cena, dizajn, a v neposlednom rade aj výkon. Poďme si spoločne porovnať jednotlivé dual lampy.

Elegantná dual lampa Excellent PRO edícia SUN mini2 Plus prichádza v ultraľahkom minimalistickom prevedení. Je vyrobená z bieleho perleťového plastu so sklápacími nožičkami. Je to mimoriadne vhodné pre praktické uloženie lampy, taktiež na cestovanie. Doba tvrdnutia LED gélov je 30 sekúnd, UV gél lak a tenká vrstva UV gélu za 60 sekúnd, a hrubá vrstva 180 sekúnd.

výkon – 24 Watt
výška – 2,4 cm
dĺžka – 22,8 cm
šírka – 12,5 cm

Na spodnej strane zariadenia sa nachádza 15 rovnomerne rozmiestnených diód, ktoré nie je potrebné meniť. Na vrchnej strane lampy na nechty nájdete tlačidlo na zapnutie zariadenia.

Vedľa neho sa nachádzajú 2 svetelné diódy s označením 30S a 60S, ktoré signalizujú nastavený čas tvrdnutia. Ten môže byť 30 a 60 sekundový. Nastavuje sa ak dvakrát stlačíte stredné štartovacie tlačidlo. Lampu vypnete ak stredné tlačidlo stlačíte 3-krát po sebe. Súčasťou balenia je aj USB kábel, čo umožňuje lampu zapojiť aj do počítača.

ZHODNOTENIE:
+ elegantný a praktický dizajn
+ sklápacie nožičky
+ cena

– slabší výkon

Dual UV LED lampa je vyrobená z perleťového bieleho plastu a má tvar oblúka. Vrchnou stranou lampy prechádza ružový zrkadlový pás, ktorý má v sebe ukrytý digitálny displej, ktorý sa pri zapnutí zariadenia rozsvieti.

výkon – 48 Watt
výška – 9 cm
dĺžka – 27 cm
šírka – 17 cm

Gél laky a LED gély vytvrdnú už za 15 až 30 sekúnd. Pri UV géloch a poly géloch ušetríte najmenej minútu na každom vytvrdzovaní, pretože ho postačí nechať v lampe len 30 až 60 sekúnd. Táto dual lampa na nechty má zabudovaných 21 diód, ktoré nie je potrebné vymienať.

Zariadenie nemá nastaviteľný časovač a lampa sa ovláda len vďaka senzoru pohybu. Časomiera sa automatický spustí po vložení ruky pod lampu, a odratáva do 99 sekúnd. Potom sa lampa na nechty vypne. Zapne sa opätovným vložením ruky.

ZHODNOTENIE:
+ elegantný a praktický dizajn
+ výkon
+ cena

– nestaviteľný časovač

UV LED lampa na nechty Excellent Pro sa nazýva triple lampa kvôli svojej anti-aging funkcii. Tá spočíva v LED diódach, ktoré špeciálne svietia na červeno. Sú šetrné k pokožke, zabraňujú jej starnutiu a navyše majú blahodarné účinky.

výkon – 48 Watt
výška – 7,5 cm
dĺžka – 16 cm
šírka – 17 cm

Lampa na nechty je oblúkovitého tvaru. Je vyrobená z lesklého bieleho plastu. V hornej časti lampy sú umiestnené 3 signalizujúce svetlá, ktoré modrou farbou označujú nastavený čas zariadenia. Tú si môžete nastaviť na 30, 60 a 90 sekúnd. K dispozícii je aj 99 sekundový automatický režim. Časovač sa ovláda stredným tlačidlom s označením SELECT. LED gél a gél lak vám v tejto lampe vytvrdne za 30 sekúnd, polygél za 30až 60 sekúnd, a UV gél za 60 sekúnd.

Zariadenie spustíte tlačidlom ŠTART, alebo automaticky vložením ruky. UV /LED lampa na nechty obsahuje 27 triple LED diódy s red anti-aging funkciou. Spodná časť lampy je odnímateľná. Uľahčuje tým čistenie a stáva sa tým praktická na pedikúru.

ZHODNOTENIE:
+ výkon
+ anti-aging funkcia
+ odnímateľné dno

– cena

Dual UV LED lampa S3 PRO 48W/24W je kombinovaná aj výkonom. Šetríte tým energiu, spotrebu, aj peniaze.

výkon – 48W/24W
výška – 10 cm
dĺžka – 21,3 cm
šírka – 20 cm

Lampa na nechty je vyrobená z lesklého materiálu a dizajn zariadenia je oblúkovitý. Okrajová časť je zdobená strieborným pásom a vnútro lampy je v čiernej farbe. Na vrchnej strane zariadenia nájdete 4 tlačidlá označené 10S, 30S, 60S a 99S. Znázorňuje to nastavené sekundy časovača.

Kombinovaný výkon spočíva v nastavení času. Pri zvolení 10, 30 a 60 sekundového časovania, lampa bude využívať 48W. Pri šetrnom 99 sekundovom tlačidle lampa pracuje len na 24W. Pri 48W vytvrdnú gél laky za 10 až 30 sekúnd a UV gély za 60 sekúnd. Dual lampa sa zapne vložením ruky do zariadenia a pri tom sa automaticky rozsvieti aj skrytý displej. Táto dual lampa na nechty taktiež obsahuje možnosť uloženia pamäte časovača.

Zariadenie obsahuje LED 36 diód, ktoré nie je potrebné meniť. Dno lampy je vysúvateľné a umožňuje tak jednoduchú dezinfekciu.

ZHODNOTENIE:
+ kombinovaný výkon
+ odnímateľné dno
+ možnosť nastavenia pamäte

– cena

Obsah blogu

Aquarium nechty

Každú ženu očaria priesvitné umelé nechty, naplnené ozdobami. Mnohé si kladú otázku: Ako je to možné, že tie ozdoby na nechty plávajú? Odpoveď je celkom

Čítať ďalej

Akryl liquid

Kto robí akrylové nechty určite vie, že bez liquidu sa nezaobíde. Acrylic liquid je tekutina, ktorá sa mieša s akrylovým práškom a touto hmotou sa

Čítať ďalej