Nanechty.sk

Žiarivé kamienky ako hviezda šoubiznisu

Wau! Toto si musíte povedať pri pohľade na nechty, ktoré zdobia žiarivé kamienky. Oči sa rozjasnia a vy sa zatúžite prejaviť vo farbách, lesku a ligote. Zladiť najkrajšie doplnky s krásou tela, to už nie sú len prstene zo zlata alebo farebné trendy náušnice. Aj vaše nechty môžu zasvietiť a upútať pozornosť nejedného muža. Chcete zvýrazniť charizmu, zažiariť a pritiahnuť záujem? Skúste si ozdobiť nechty kamienkami. Pri tejto umeleckej práci pustite uzdu svojej fantázii a obohaťte sa jedinečným zážitkom. Zoznámte sa s touto úžasnou imidžovou technikou. Kamienky pôsobia luxusne a sú určené najmä na výnimočné príležitosti. Splňte si sen a vyrazte do spoločnosti ako hviezda šoubiznisu.

Čo budeme potrebovať

Tento postup zdobenia nie je vôbec náročný. Vyžaduje si trošku času, trpezlivosti a radosti zo zdobenia. K uskutočneniu tejto techniky si pripravte UV gél, poprípade klasický priehľadný a farebný lak. Avšak odporúčame UV gély, pretože takéto 3D ozdoby neudrží akýkoľvek prípravok. Bežné laky vám síce vytvoria krásne a originálne nechty, no ich trvácnosť je podstatne o niečo nižšia. Milujete pestré farby alebo sa skôr prikláňate k jemnosti a čistote? Farebný UV gél sa stane podkladom, ktorý vytvorí „zátišie“ pod kamienkami. Naňho ešte nanesiete číry gél pre súdržnosť a udržanie kamienkov. Potrpte si na nový štetec s nepoškodenými štetinkami kvôli rovnomernému nanášaniu gélu. Budete ním aplikovať UV gél na nechty, tak nech vám zbytočne rozstrapkané štetinky nepokazia výsledný efekt. Nezabudnite na zdobiace pero! Ním budete vkladať jednotlivé kamienky na nechty. Ak chcete jedinečné a pútavé nechty, tak sada štrasových kamienkov by vo vašej domácnosti nemala chýbať. Čím väčšia a pestrejšia, tým lepšie pre vás. Kamienky sú vhodné najmä na akrylové a gélové nechty. Môžete si ich kombinovať akokoľvek chcete a preberať sa v nich až do sýtosti!

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/Twnq1hpU7YI”][/pb_video]

 

Ako na to?

1.Nechty ošetrené od mastnoty a nečistôt sú vhodne pripravené na zdobenie. Pripravíme si číry a farebný UV gél alebo lak. Najprv opatrne nanesieme na nechty farebný lak vhodne zvolenej farby. Ak sa rozhodnete pre 2 vrstvy, urobíte dobre pre jeho priľnavosť a zvýrazneniu farby. Takto sa nám vytvorí ideálny podklad pre záverečnú vrstvu.

2.Ak sa použije farebný UV gél či lak ako podkladový, nanesieme na neho ešte priehľadný lak. Táto posledná vrstva je najdôležitejšia pre správne zdobenie! Dajme si na nej záležať.

3.V žiadnom prípade nečakáme a kamienky postupne vkladáme na nechty. Vezmeme zdobiace pero zakončené rozdielne veľkými guličkami na oboch koncoch. Otvoríme si sadu na kamienky a postupne si zdobiacim perom namočeným v géli/ laku vezmeme veľký kamienok a vkladáme do poslednej vrstvy na nechty. Pre jeho mohutnosť opäť aplikujte číry lak.

4.Okolo neho začneme aplikovať perličky na nechty. Ak patríte medzi začiatočníkov, tak buďte ozaj trpezliví. Zdobiace pero vám uľahčí manipuláciu s nimi. Zo začiatku vám to nepôjde najšikovnejśie, ale nemáte sa čoho obávať a pokojne si ozdobte svoje nechty podľa vlastných predstáv.

5.Ste šikovné! Perličky sa vám podarili úspešne aplikovať na nechty a teraz môžete vybrať stredne veľké kamienky a tým istým spôsobom ďalej pokračujte. Nezabudnite vložiť perličky na nechty podľa vzoru vo videu či vlastnej fantázie. Ak ste už so svojim umeleckým dielom skončili, posledný krát zafixujte nechty gélom alebo spomínaným čírym lakom. Ak ste sa rozhodli pre gélové nechty, nezabudnite, že pri ich aplikácii je nutná UV lampa. Pri nanášaní dbajte na to, aby ste nechali svoje nechty 2 až 3 minúty vytvrdnúť pod UV lampou. Prajem vám príjemné zdobenie!

Obsah blogu