Nanechty.sk

Originálna brúska na nechty Promed 1030

Ocenená brúska na nechty nemeckej značky Promed je vynikajúcim pomocníkom pre začínajúce nechtové dizajnérky. Vyznačuje sa nielen svojím originálnym dizajnom, ale hlavne nemeckou kvalitou. Je vyrobená zo spoľahlivých a prvotriednych komponentov.

Svojimi parametrami je vhodná nielen na domáce používanie, ale aj do vybavenia malých kozmetických salónov. V rokoch 2015/2016 dokonca získala v kategórii brúsiek na nechty ocenenie za “najlepší produkt” v medzinárodnej súťaži.

PARAMETRE:

Rýchlosť – 30 000 ot./min.
Hmotnosť – 450 g
Rozmery – 13 x 20 x 10

Promed 1030 je skvelým pomocníkom na ošetrovanie rúk a samozrejme aj nôh. Viete si ňou vykúzliť dokonalú manikúru, pedikúru, ale najmä sa hodí na nechtovú modeláž. Poradí si nie len z prírodnými ale aj s gélovými či akrylovými nechtami.

Originálny dizajn

Promed 1030 je ľahké zariadenie praktickej veľkosti. Na pracovnom stole nezaberá veľa miesta a jednoducho sa ňou manipuluje. Vyznačuje sa dekoratívnym dizajnom fialovej farby. Na prednej strane zariadenia je päť svetelných diód, ktoré signalizujú nastavenú rýchlosť otáčok.

Potenciometer je zdobený Swarovského kryštálikom. Vyzerá to luxusne ale plní to aj praktickú úlohu a to označovanie nastavenia potenciometra. Súčasťou zariadenia je otvor, ktorý slúži na pohodlné uloženie brúsneho pera. Brúska je vyrobená z odolného plastu.

Brúsne pero

Ergonomicky tvarované brúsne pero má len 160 gramov. Pohodlne sa s ním manipuluje pri práci. Rukoväť brúsneho pera je nerezová a s vetraním. Vibrácie sú eliminované na minimum.

Brúsne pero si vyžaduje nástavce s priemerom 2,33 – 2,35 mm. Výmena nástavcov je jednoduchá. Rukoväť brúsneho pera sa otočí do pozície OPEN pri ktorej nasunieme požadovaný nástavec. Šikovným pootočením dáme pero do pozície LOCK a vtedy je nástavec bezpečne aplikovaný a pripravený na použitie.

Nástavce nie sú súčasťou samotného balenia. Brúsne pero pripájame k zariadeniu na boku a to prakticky hneď vedľa otvoru ktoré slúži na jeho uloženie.

Výkon

Brúsku ovládame potenciometrom, ktorý sa nachádza na prednej strane zariadenia. Rýchlosť otáčkometra je od 3 000 do 30 000 otáčok za minútu. Rozsvietené diódy signalizujú rýchlosť otáčok. Chod samotnej brúsky je tichý a plynulý. Možnosť nastavenia ľavotočivého a pravotočivého chodu.

Ku zariadeniu je možné napojiť aj nožný pedál pre ešte jednoduchšiu a praktickejšiu manipuláciu. Pedál nie je súčasťou balenia. Spotreba energie pri nulovom zaťažení je 0,27W. Súčasťou balenia je adaptér, ktorý slúži na pripojenie do elektrickej siete.

Záver

Promed 1030 je vyrobený v renomovanej nemeckej firme, ktorá sa vyznačuje kvalitou. Celková brúska je prakticky balená vo vystuženom obale na suchý zips. Umožňuje to bezpečné uloženie alebo napríklad keď s brúskou cestujete. Samotné brúsne pero je efektívne balené v textilnom vrecku so sťahovacím uzáverom. Podobnými parametrami, avšak aj s nejakými rozdielmi, sa vyznačuje  brúska na nechty Promed 2020.


+ praktické balenie
+ značka vyznačujúca sa kvalitou
+ odolné nerezové brúsne pero
+ štýlový dizajn
+ tichý chod bez vybrácii

– nástavce nie sú súčasťou balenia
– pedál nie je súčasťou balenia

Obsah blogu

UV gély a ich využitie

Jedným z veľmi obľúbených spôsobov predlžovania nechtov je gélový systém. Umelé nechty sú pružné a vyzerajú prirodzene. Ak sa rozhodnete modelovať UV gélom, mali by

Čítať ďalej
Veľkonočné zdobenie nechtov máme hotové

Nechty na Veľkú noc

Keďže nie každá žena má na zdobenie nechtov dostatok času, ja vám chcem ukázať, že aj rýchle zdobenie nechtov môže vyzerať pekne. Základom nášho zdobenia

Čítať ďalej