Nanechty.sk

“Prsteň” na nechty

Leto 2014 je tak trochu bláznivé. Návrhári sa pohrali s farbami, vzormi a doplnkami, ktoré kombinujú, ako sa im za chce. Úžasné. Konečne sa zbavíme nenápadnej sivej, hnedej a zahviezdime ako hollywoodske herečky. Nemusíme mať kilo make-upu či milión štýlových doplnkov, ale je potrebné vedieť, čo originálne a pútavé zvoliť na seba.

Kamienky

Ozdoby na nechty sú okrasy, ktoré prebudia v šedej myške dravú a zvodnú šelmu. Najvhodnejšími ozdobami na spoločenské akcie sú kamienky. Svadby, plesy, narodeninové oslavy, ba dokonca diskotéky. Všade môžete zahviezdiť, ak prídete na jednoduchý a rýchly spôsob. V dnešnom videu vám ponúkame návod, ako si vytvoriť z nechtov skvostné šperky. Nepotrebujete prstene, pretože si dnes nechty ozdobíte luxusne a honosne.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/kGT7BPk0iOY”][/pb_video]

 

Postup:

1. Na necht aplikujeme biely alebo číry gél lak. Záleží len na vás, aký kontrast chcete dosiahnuť. Keďže sa jedná o zdobenie kamienkami, odporúčame toto skrášľovanie nositeľkám gélových nechtov. Kamienky vám tak budú pevne držať dlhé obdobie.

2. Gél lak nenechávame vytvrdiť, ale hneď nanesieme veľký kameň a okolo neho malé perličky. Pri aplikácii ozdôb niekto používa zdobiace pero, ale my vám odporúčame pomarančové drievko, ktoré je na túto činnosť ako stvorené. Ak sa vám perly nechcú prichytiť na drievko, jemne ho namočte do priesvitného obyčajného laku. Rovnakým spôsobom postupujeme pri zdobení stredne veľkých kamienkov. Nakoniec vložíme nechty do UV lampy na 2 minúty.

3. Na záver aplikujeme číry gél lak na vytvorené zdobenie. Nanášame tenkú vrstvu a nechty vkladáme do UV lampy na 2 minúty.

Čo by sme mali vedieť, pri zdobení kamienkov

A: Po každom zdobení je nutná fixácia priesvitným (gél) lakom.V opačnom prípade sa nebudeme dlho tešiť z krásne vytvoreného umeleckého diela.

B: Kamienky neprikladáme prstom. Mohli by sme si narušiť nalakovaný povrch. Používame zdobiace pero alebo pomarančové drievko.

C: Ak chceme očariť svojich známych, tak sa musíme držať hesla “všetko s mierou”. Extrémne veľkosti či množstvo kamienkov budú pôsobiť lacno, detinsky a gýčovo.

D: Kamienky sú vhodné najmä na gélové nechty, no takisto je možne zdobenie aj prirodzených. V takom prípade voľte 1mm kamienky, ktoré nebudú pôsobiť umelo a ich trvácnosť sa predĺži.

Obsah blogu