Nanechty.sk

Aplikácia pečiatky na nechty

Zdobenie nechtov pomocou pečiatky je jednoduché, zaujímavé a rýchle. Postačí nám sada na pečiatkovanie a špeciálne laky vo viacerých farbách. Takto sa dajú zdobiť nielen nechty na denné nosenie, ale aj svadobné.

Farebné pečiatky

Farebné pečiatky
Prirodzené nechty som natrela výživným lakom. Kým bol lak ešte mokrý tak som na špičky štetcom naniesla modrý prach. Časť nechta som akokeby vytieňoavalazelenkavou farbou. Pečiatkami a lakmi na pečiatkovanie som na nechty vytvorila motýle, kvety a stonky. Do stredu každého kvetu som dala kamienok. Nechty som 2-krát pretrela obyčajným priehľadným lakom na nechty. Na záver som nechty natrela vrchným lakom na nechty. Každú vrstvu laku je potrebné nechať samovoľne a dôkonale vysušiť a až tak pokračovať v ďalšom zdobení.

Pečiatkovanie nechtov

Pečiatkovanie nechtov
Najprv som spevnila prírodné nechty jednofázovým soak off UV gélom. Do druhej vrstvy gélu som na špičku dala strieborný a čierny glitrový prášok a bielym lakom som urobila pečiatku. Keď to v UV lampe vytvrdlo, tak som dala ešte jednu vrstvu gélu, ktorú som po vytvrdnutí prebrúsila a prelakovala top coat lakom na nechty.

Razítko na nechty

Razítko na nechty
Pripravila som nechty na modeláciu. Nalepila som tipy a skrátila ich gilotínou. Hrany a prechod medzi nechtom a tipom som prebrúsila pilníkom. Zdrsnila som aj umelý tip. Gél som nanášala trojfázovým systémom. takže najprv som nechty natrela primer UV gélom a dala ich do UV lampy. Tak som nechty očistila a natrela som ružový stavebný UV gél v dvoch vrstvách. Každú z nich som dala do UV lampy a očistila. Červeným UV gélom som namaľovala špičku do šikma a dala do UV lampy. Čiernym lakom som nakreslila čiaru ako predelenie červenej a prirodzeného nechta. Na červenú časť som pečiatkami a bielym pečiatkovacím lakom otisla kvety a motýliky. Po uschnutí som nechty pretrela čírym stavebným UV gélom a dala do UV lampy. Po vytvrdnutí som výpotok očistila a natrela vrchným UV gélom, ktorý tiež tvrdol v UV lampe.

Obsah blogu

Zdobenie nechtov s fimo

Fimo ozdoby

Ide o krásne farebné ozdoby. Často ich dostanete ako 5 cm tyčinku, ktorú si nakrájate na tenké plátky. Tie potom aplikujete do gélu alebo do

Čítať ďalej

Termo gél na nechty

Omrzeli Vás klasické jednofarebné UV gély a chcete skúsiť niečo nové? Určite ste vyskúšali množstvo rôznych farebných gélov, glitrový gél, neónový gél, či gél lak.

Čítať ďalej