Nanechty.sk

Brúsky na nechty

Nechtovú modeláciu si môžeme skrátiť tým, že budeme používať kvalitnejšie pomôcky. Stačí ak vymeníme pilník za brúsku na nechty a ušetríme sebe aj klientke minimálne 45 minút. Predajcovia ponúkajú množstvo brúsok rôznej veľkosti. Môžete ich využiť na prírodné nechty, umelé nechty aj na pedikúru. Výmenou nástavcov môžete nechty brúsiť, gravírovať, frézovať, ošetriť, leštiť či vŕtať. Cena brúsok sa pohybuje od 12 eur do 200 eur.

Brúska na batérie

Súčasťou brúsky, ktorá je napájaná na batérie je 5 brúsnych nástavcov. Taktiež má menej otáčok (cca 6000ot/min.). Brúska na batérie je vhodná pre domáce nechtové dizajnérky, alebo pre tie, ktoré chodia robiť nechty kamarátkam domov. Keďže je malá, ľahko ju vložia do kabelky, kde zaberie minimu miesta. Nevýhodou tejto brúsky je, že nadstavec rotuje len vpravo a nemá spätný chod (rotácia do opačnej strany, vľavo), čo je nevýhodou pre ľavákov. Túto brúsku kúpite za 12 – 20 eur.
bruska na baterie


Elektrická brúska na nechty

bruska na nechty Je to vlastne brúsne pero, ktoré zapájame do elektrickej siete. Súčasťou balenia sú aj brúsne kotúče rôznych tvarov. Má 18000 – 20000 otáčok/minútu. Je vhodná do salónov ale aj na domáce využitie. Brúska na nechty má dĺžku 16 cm, takže sa dá pohodlne uchopiť a nieje ani ťažká. Práca s ňou je nenáročná. Suma za túto brúsku je primeraná a pohybuje sa od 20 eur do 40 eur.


Profesionálna brúska na nechty

bruska Jej súčasťou je brúsne pero, ktoré zapojíme do napájacej a riadiacej jednotky, kde si volíme smer rotácie brúsneho telesa. Rýchlosť rotácie brúsneho telesa môžeme regulovať potenciometrom na riadiacej jednotke, alebo pedálom, ktorý tiež pripájame k riadiacej jednotke. Rýchlosť rotácie je 500 – 25000 ot./min. Takáto brúska na nechty je vhodná do nechtového štúdia a salónov. Samozrejme súčasťou je aj sada nadstavcov. Cena takejto brúsky je 70 – 200 eur.

Obsah blogu

UV gély a ich využitie

Jedným z veľmi obľúbených spôsobov predlžovania nechtov je gélový systém. Umelé nechty sú pružné a vyzerajú prirodzene. Ak sa rozhodnete modelovať UV gélom, mali by

Čítať ďalej