Termo gél na nechty

Omrzeli Vás klasické jednofarebné UV gély a chcete skúsiť niečo nové? Určite ste vyskúšali množstvo rôznych farebných gélov, glitrový gél, neónový gél, či gél lak. Teraz vám predstavíme novinku na trhu nechtového dizajnu. Je to UV gél, ktorý mení svoju farbu vplyvom telesnej alebo vonkajšej teploty. U nás tieto gély ešte nie sú veľmi známe, no sú v čoraz väčšej obľube nechtových dizajnérok, práve pre svoju výnimočnosť.

Gél citlivý na teplo

Každý z týchto gélov sa mení na dve farby. Trh ponúka napríklad bielo-modrý termo gél, ružovo-fialový, modro-zelený, červeno-svetlofialový a iné. My sme vyskúšali oranžovo-žltý termo UV gél. Pracuje sa s ním rovnako ako s farebným UV gélom, takže nanášanie a modelácia prebieha rovnako ako pri klasickej gélovej modelácii. Nás zaujímal predovšetkým sľubovaný efekt.

Na pripravené nechty s podkladovým gélom rovnomerne nanesieme termo UV gél a vložíme do UV lampy na 2-3 minúty. Po vytvrdnutí UV gélu nanesieme vrchný UV gél, ktorý dodá nechtom krásny lesk a nechty znova vložíme do UV lampy. Po vytvrdnutí ho pretrieme čističom gélu. Už pri vybratí nechtov z UV lampy uvidíte ako vaše nechty menia farbu keďže teplota v UV lampe je vyššia.

Tip
Vyskúšajte nakresliť ornament tak, aby jedna jeho časť bola na nechtovom lôžku a aby končil na predĺženej špičke. Efekt bude veľmi zaujímavý.

0 komentárov
1 páči sa mi to
Predchádzajúci príspevok: Gél lak na nechtyĎalší príspevok: Svietiace nechty a celoplošné vodolepky

Podobné články

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *