Nanechty.sk

Termo gél na nechty

Omrzeli Vás klasické jednofarebné UV gély a chcete skúsiť niečo nové? Určite ste vyskúšali množstvo rôznych farebných gélov, glitrový gél, neónový gél, či gél lak. Teraz vám predstavíme novinku na trhu nechtového dizajnu. Je to UV gél, ktorý mení svoju farbu vplyvom telesnej alebo vonkajšej teploty. U nás tieto gély ešte nie sú veľmi známe, no sú v čoraz väčšej obľube nechtových dizajnérok, práve pre svoju výnimočnosť.

Gél citlivý na teplo

Každý z týchto gélov sa mení na dve farby. Trh ponúka napríklad bielo-modrý termo gél, ružovo-fialový, modro-zelený, červeno-svetlofialový a iné. My sme vyskúšali oranžovo-žltý termo UV gél. Pracuje sa s ním rovnako ako s farebným UV gélom, takže nanášanie a modelácia prebieha rovnako ako pri klasickej gélovej modelácii. Nás zaujímal predovšetkým sľubovaný efekt.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/qpz2zLI5_A0″][/pb_video]

Na pripravené nechty s podkladovým gélom rovnomerne nanesieme termo UV gél a vložíme do UV lampy na 2-3 minúty. Po vytvrdnutí UV gélu nanesieme vrchný UV gél, ktorý dodá nechtom krásny lesk a nechty znova vložíme do UV lampy. Po vytvrdnutí ho pretrieme čističom gélu. Už pri vybratí nechtov z UV lampy uvidíte ako vaše nechty menia farbu keďže teplota v UV lampe je vyššia.

Tip
Vyskúšajte nakresliť ornament tak, aby jedna jeho časť bola na nechtovom lôžku a aby končil na predĺženej špičke. Efekt bude veľmi zaujímavý.

Obsah blogu

Shark nechty

Stiletto nechty

Nechty modelované do špica nazývame stiletto nechty. Môžeme ich pracne vymodelovať na šablónu a potom brúsiť do požadovaného tvaru, alebo si zakúpime stiletto tipy a

Čítať ďalej
Sušené kvety na nechtoch

Francúzska manikúra

Jedným z najžiadanejších zdobení je francúzska manikúra. Na nechtoch pôsobí decentne a určite ňou nič nepokazíte. Ale aj takto upravené nechty môžete jemne prizdobiť. Ponúkam

Čítať ďalej