Nanechty.sk

Termo gél na nechty

Omrzeli Vás klasické jednofarebné UV gély a chcete skúsiť niečo nové? Určite ste vyskúšali množstvo rôznych farebných gélov, glitrový gél, neónový gél, či gél lak. Teraz vám predstavíme novinku na trhu nechtového dizajnu. Je to UV gél, ktorý mení svoju farbu vplyvom telesnej alebo vonkajšej teploty. U nás tieto gély ešte nie sú veľmi známe, no sú v čoraz väčšej obľube nechtových dizajnérok, práve pre svoju výnimočnosť.

Gél citlivý na teplo

Každý z týchto gélov sa mení na dve farby. Trh ponúka napríklad bielo-modrý termo gél, ružovo-fialový, modro-zelený, červeno-svetlofialový a iné. My sme vyskúšali oranžovo-žltý termo UV gél. Pracuje sa s ním rovnako ako s farebným UV gélom, takže nanášanie a modelácia prebieha rovnako ako pri klasickej gélovej modelácii. Nás zaujímal predovšetkým sľubovaný efekt.

[pb_video type=”youtube” src=”https://www.youtube.com/embed/qpz2zLI5_A0″][/pb_video]

Na pripravené nechty s podkladovým gélom rovnomerne nanesieme termo UV gél a vložíme do UV lampy na 2-3 minúty. Po vytvrdnutí UV gélu nanesieme vrchný UV gél, ktorý dodá nechtom krásny lesk a nechty znova vložíme do UV lampy. Po vytvrdnutí ho pretrieme čističom gélu. Už pri vybratí nechtov z UV lampy uvidíte ako vaše nechty menia farbu keďže teplota v UV lampe je vyššia.

Tip
Vyskúšajte nakresliť ornament tak, aby jedna jeho časť bola na nechtovom lôžku a aby končil na predĺženej špičke. Efekt bude veľmi zaujímavý.

Obsah blogu

Správne založená šablóna

Založenie formy

Často si kladiete otázku: Ako založiť šablónu na nechty? Verím, že po prečítaní tohto postupu vám bude všetko jasné. Ide o návod na založenie samolepiacej

Čítať ďalej