Nanechty.sk

Veľkonočné zdobenie gélovych nechtov

Aj keď veľká noc tu ešte nie je, ja som si už skúšala pár zdobení. Dlho som rozmýšľala čo by malo vystihovať tento sviatok. Nakoniec som sa rozhodla pre veľmi jednoduché a určite aj pekné kuriatko. Ponúkam vám postup ako na to.

Na zdobenie nechtov budeme potrebovať

Na zdobenie nechtov budeme potrebovať
Na naše veľkonočné zdobenie som použila žlté nechtové tipy, biely praskajúci lak na nechty, červený lak na nechty a čierny zdobiaci lak na nechty.

Nanášame praskajúci lak

Nanášame praskajúci lak
Na žlté tipy na nechty som naniesla biely praskajúci lak na nechty, ktorý som použila len na špičku nechta, aby som vytvorila vajičkovú škrupinku.

Dokreslíme kuriatko

Dokreslíme kuriatko
Na papier si kvapneme čierny lak na nechty a červený lak na nechty. Použijeme zdobiace pero a nakreslíme si očká a zobáčik. Keď je naše kuriatko hotové, nanesieme priesvitný lak na nechty, aby nechty dostali lesk a zdobenie vydržalo dlhšie.

Veĺkonočné nechty

Veĺkonočné nechty
V tejto fáze je naše veľkonočné zdobenie hotové. Vyskúšajte to aj vy milé dámy. Je to rýchle a určite to zvládne aj začiatočníčka. Rovnakým spôsobom si môžete ozdobiť gélové nechty a akrylové nechty.

Obsah blogu

Štetce na nechty

Na nanášanie gélu a akrylu používame štetce, ktoré sú na to určené. Všetky pomôcky ako aj štetce je potrebné zakúpiť v špeciálnom nechtovom obchode, pretože

Čítať ďalej