Nanechty.sk

Sady na nechty s videom

Dlhší čas som navštevovala nechtové štúdio, kde som si nechávala robiť akrylové nechty. Napokon som sa rozhodla si kúpiť akrylovú sadu a vyskúšať to sama doma. Čo má sada obsahovať mi poradila moja nechtárka. Na trhu je ale také veľké množstvo sád, že som si nevedela vybrať, až som natrafila na jeden super nechtový obchod. Tam ma veľmi potešilo, že môžem veci v sade priamo vidieť, i to ako sa s nimi pracuje. Ako je to možné? Pri každej sade sú videá, v ktorých je natočený postup, ako robiť akrylové nechty s danou sadou. S takým niečím som sa doposiaľ nestretla, preto ma to natoľko oslovilo, že sadu som si kúpila práve tu. Ani po vytriezvení z nadšenia som nič neľutovala. V porovnaní s inými shopmi bola cena veľmi výhodná.

Akrylové nechty

Mohla som si vybrať z troch akrylových sád. Zvolila som si strednú, pretože je v nej čistič štetca a dva akryly vo väčšom balení. Potešili ma i šablónky, farebný akryl ale i ozdoby. Samozrejme v sade nechýba ani liquid a primer. Táto sada na nechty obsahuje ozaj všetko, čo potrebujete. Nie sú v nej žiadne zbytočnosti, ktoré budete napokon len prekladať z miesta na miesto a dôkazom toho sú i videá. V svojej ponuke mali i iné akrylové sady na nechty sadananechty.sk.
Malú akrylovú sadu, ktorá je podľa môjho názoru vhodná skôr pre teenagerky, ktorým chce mamina urobiť radosť, alebo pre žienky, ktoré to chcú doslova vyskúšať a až potom sa rozhodnú, či si budú nechty takto predlžovať.
Najväčšia sada je zas pre tie, ktoré už majú skúsenosti a venujú sa tomu na plno, alebo sa tým dokonca živia.
Pre mňa, ako domácu nechtárku, ktorá robí nechty len sebe a sem tam kamarátkam, celkom postačí stredná sada.

Gélové nechty bez lampy

Akrylové sady sú často označované ako gélové sady bez lampy, čo je veľký omyl. Akrylové a gélové nechty majú iné vlastnosti i spôsob aplikácie, a preto by sa tieto názvy nemali zamieňať.
V gélovej sade musí byť UV lampa a UV gél, kdežto v akrylovej sade je nutnosťou akryl liquid a akryl. V akrylovej sade nesmie chýbať ani primer, vďaka ktorému akryl na nechtoch bude lepšie držať. Rozdiel medzi gélom a akrylom je tiež v tvrdnutí. UV gél tvrdne len v UV lampe a akryl zas tvrdne na vzduchu, preto UV lampa na akrylove nechty nieje potrebná a je pri akrylových nechtoch doslova zbytočná.

Čo ma presvedčilo?

Bola to kombinácia viacerých faktorov. Samozrejme svoju úlohu zohrávala cena, veď klasika, za málo peňazí chcem veľa vecí. Ďalšou vecou boli inštruktážne videá pri sade, vďaka ktorým som videla, že v sade nie sú zbytočnosti, ktoré nevyužijem a zároveň videá slúžia ako názorný návod na akrylové nechty. Oslovilo ma i poštovné zdarma, ktoré si ostatné obchody smelo účtujú, čím sa cena sady zvýši.

A dodanie? Síce poštou, ale mala som to doma do dvoch dní od objednania. Všetko bolo precízne zabalené, aby sa to pri preprave nepoškodilo. Určite ostávam spokojnou zákazníčkou a tomuto obchodu patrí veľké ďakujem.

Obsah blogu

Zdobenie nechtov farebným lakom

Letné zdobenie nechtov

Počas teplých letných dní vyberáme na nechty zväčša pestré a výrazné farby. Zdobenie je často nenáročné, no nápadné. Ponúkam niekoľko tipov, ako si nechty skrášliť

Čítať ďalej
Správne založená šablóna

Založenie formy

Často si kladiete otázku: Ako založiť šablónu na nechty? Verím, že po prečítaní tohto postupu vám bude všetko jasné. Ide o návod na založenie samolepiacej

Čítať ďalej

výživa nechtov

Najlepšou cestou pre krásne, pevné a zdravé nechty je vyvážená strava, zložená z čerstvých potravín bohatých na vitamíny a minerály. Taktiež je veľmi dôležitý aj

Čítať ďalej