Nanechty.sk

Trblietavé nechty s ornamentami

Hľadáte zdobenie, ktorým chcete ohúriť svojho partnera či ženské okolie? Túžite po niečom zaujímavom, prekvapujúcom a naozaj originálnom? Ak chcete niečo extravagantnejšie, no zároveň jemné a decentné, tak toto zdobenie je stvorené práve pre vás. Trblietavé nechty v kombinácii s rafinovanými ornamentmi sú presne to, čo hľadáte. Ak si myslíte, že vás čaká náročné a zdĺhavé zdobenie, tak ste na omyle. So správnymi pomôckami a postupom, ktorý vám ponúkame, to zvládnete perfektne a hravo aj sama doma.

Postup:

1.Pred samotným zdobením si naneste biely lak na nechty, ktorý bude slúžiť ako podkladový. Ak máte kvalitný lak, tak stačí len jedna vrstva laku.

2.Ombré nechty sú dlhú dobu veľkou novinkou a lákadlom každej ženy. Preto si pripravte trblietajúci lak, ktorým nalakujeme len hornú časť nechta a ťaháme smerom dole dostratena. Nečakáme dokým lak zaschne, pretože naň priložíme väčšie trblietky pre lepší efekt. Na tento úkon budeme potrebovať vejárovitý štetec, ktorý nám zabezpečí praktickosť a pohodlnosť pri skrášľovaní. V prípade, že by vám lak zaschol, použite číry lak na nechty a hneď môžete zdobiť.

[pb_video type=”youtube” src=”www.youtube.com/embed/xsrCprgz-Ag”][/pb_video]

 

3.Ak ste zvládli druhý krok, tak môžeme pokračovať. Zafixujeme si zdobenie priesvitným lakom a po uschnutí môžeme vytvárať motívy. Na vytváranie ornamentov potrebujeme opäť štetec a čiernu akrylovú farbu. Je dôležité, aby ste mali skutočne tenký štetec, aby vzor pôsobil vkusne a elegantne. V opačnom prípade bude výsledkom nejaká čmáranina či gýčový ornament. Ak nie ste najzručnejšia, tak voľte vodolepky. Sú veľkým pomocníkom pre začiatočníčky.

4.Teraz je dôležitá vaša pevná ruka a šikovné prstičky. Upustite uzdu svojej tvorivosti a vytvorte si tieto jednoduché ornamenty. Ide o nenáročné poloblúky, ktoré zvládne aj malý prváčik. Samozrejme, že prvýkrát vám zdobenie nepôjde ľahko, no vedzte, že ďalšie vám už pôjdu od ruky.

5.Nakoniec nezabúdame na fixáciu priesvitným lakom. Takto sa postaráme o lepšiu trvácnosť nechtov, a takisto aj krásny lesk. Ide o rýchle zdobenie, ktoré pôsobí luxusne. Vhodné je na plesy, svadby, no takisto aj večerné diskotéky či rande s partnerom. Skrášlite sa, dámy.

Obsah blogu

Štetce na nechty

Na nanášanie gélu a akrylu používame štetce, ktoré sú na to určené. Všetky pomôcky ako aj štetce je potrebné zakúpiť v špeciálnom nechtovom obchode, pretože

Čítať ďalej