Nechty na Veľkú noc

Keďže nie každá žena má na zdobenie nechtov dostatok času, ja vám chcem ukázať, že aj rýchle zdobenie nechtov môže vyzerať pekne. Základom nášho zdobenia nechtov je opäť lak na nechty a praskajúci lak na nechty.

Príprava zdobenia nechtov

Príprava zdobenia nechtov

Pre toto zdobenie som si zvolila zelený lak na nechty, biely praskajúci lak na nechty, žltý zdobiaci lak na nechty a červený lak na nechty a použila som aj zdobiace pero.

Lakovanie nechtov

Lakovanie nechtov

Ako podklad pre naše zdobenie som sa rozhodla použiť zelený lak na nechty, ktorý som natrela na celý necht.

Lakovanie praskajúcim lakom

Lakovanie praskajúcim lakom

Keď sú nechty suché, ako druhú vrstvu laku som si zvolila biely praskajúci lak na nechty, ktorým som vytvorila pekné, jemné prasklinky. Okraj nechta si necháme voľný, aby sme si tam mohli niečo dokresliť. V tomto prípade to bude kuriatko.

Kreslíme kuriatko

Kreslíme kuriatko

Na špičku nechta, ktorú neprekrýva biely praskajúci lak na nechty, kreslíme kuriatko. Poslúži nám na to žltý zdobiaci lak na nechty. Zdobiace pero použijeme na očká a zobáčik kuriatka.

Veľkonočné zdobenie nechtov máme hotové

Veľkonočné zdobenie nechtov máme hotové

Len pár minút nám trvalo pokiaľ sme si nechty takto pekne ozdobili. Je to na vás, aké farby či postupy si zvolíte. Ja som vám len chcela ukázať, ako sa to dá a trošku vás aj inšpirovať.

0 komentárov
2 páči sa mi to
Predchádzajúci príspevok: Veľkonočné zdobenie gélovych nechtovĎalší príspevok: Veľkonočný zajačik v tráve ako zdobenie nechtov

Podobné články

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *