Nanechty.sk

Nechty na Veľkú noc

Keďže nie každá žena má na zdobenie nechtov dostatok času, ja vám chcem ukázať, že aj rýchle zdobenie nechtov môže vyzerať pekne. Základom nášho zdobenia nechtov je opäť lak na nechty a praskajúci lak na nechty.

Príprava zdobenia nechtov

Príprava zdobenia nechtov
Pre toto zdobenie som si zvolila zelený lak na nechty, biely praskajúci lak na nechty, žltý zdobiaci lak na nechty a červený lak na nechty a použila som aj zdobiace pero.

Lakovanie nechtov

Lakovanie nechtov
Ako podklad pre naše zdobenie som sa rozhodla použiť zelený lak na nechty, ktorý som natrela na celý necht.

Lakovanie praskajúcim lakom

Lakovanie praskajúcim lakom
Keď sú nechty suché, ako druhú vrstvu laku som si zvolila biely praskajúci lak na nechty, ktorým som vytvorila pekné, jemné prasklinky. Okraj nechta si necháme voľný, aby sme si tam mohli niečo dokresliť. V tomto prípade to bude kuriatko.

Kreslíme kuriatko

Kreslíme kuriatko
Na špičku nechta, ktorú neprekrýva biely praskajúci lak na nechty, kreslíme kuriatko. Poslúži nám na to žltý zdobiaci lak na nechty. Zdobiace pero použijeme na očká a zobáčik kuriatka.

Veľkonočné zdobenie nechtov máme hotové

Veľkonočné zdobenie nechtov máme hotové
Len pár minút nám trvalo pokiaľ sme si nechty takto pekne ozdobili. Je to na vás, aké farby či postupy si zvolíte. Ja som vám len chcela ukázať, ako sa to dá a trošku vás aj inšpirovať.

Obsah blogu

Zdobenie nechtov s fimo

Fimo ozdoby

Ide o krásne farebné ozdoby. Často ich dostanete ako 5 cm tyčinku, ktorú si nakrájate na tenké plátky. Tie potom aplikujete do gélu alebo do

Čítať ďalej

Letné zdobenie na gélové nechty

Po predĺžení nechtov, samozrejme nasleduje ich zdobenie. Existuje mnoho spôsobov zdobenia, ako je francúzska manikúra, zdobenie kamienkami, glitrami, vodolepkami, fimom, 3D ozdobami, perličkami, maľovanie technikou

Čítať ďalej