Nanechty.sk

Stiletto nechty

Nechty modelované do špica nazývame stiletto nechty. Môžeme ich pracne vymodelovať na šablónu a potom brúsiť do požadovaného tvaru, alebo si zakúpime stiletto tipy a modelujeme na ne. Tento tvar nechtov je v tomto období trendy, tak sa nechajte inšpirovať.

Farebné stiletto nechty

Farebné stiletto nechty
Nalepila som číre špicaté tipy a zdobila som ich farebnými pierkami a lakom. Zdobenie som zaliala multifunkčným UV gélom.

Špicaté nechty so šablónou

Špicaté nechty so šablónou
Nechty som modelovala akrylom na šablóne. Použila som liquid, číry akryl a ružový akryl. Na špičky nechtov som do šikma natrela farebné laky na nechty a dozdobila ružovými kamienkami a fimo kvetinkou. Zdobenie som pretrela top coat lakom.

Gélové nechty, stiletto

Gélové nechty, stiletto
Zatlačíme nechtovú kožičku a nechty odmastíme. Jemným pilníkom zdrsníme povrch prírodného nechtu a založíme samolepiacu šablónu. Na necht aplikujeme primer, následne podkladový primer UV gél a dáme do UV lampy na 2 min. Nanesieme číry stavebný UV gél a opäť dáme do UV lampy na 2 min. Od špicu k lôžku nanesieme biely UV gél do stratena a vložíme doň Zlatú fóliu na rôzne miesta. Takto zdobený necht vložíme do lampy na 3 min. Odstránime šablónu, prebrúsime a vytvarujeme. Aplikujeme vodolepku a po jej vyschnutí ju zafixujeme vrchným UV gélom, ktorý necháme v UV lampe 4 min.

Shark nechty

Shark nechty
Najprv som nechty pripravila na modelovanie, tak som nalepila biele špicaté tipy. Na prírodný necht som dala primer a začala som modelovať nechty čírym UV gélom. špičky nechtov som zdobila bielym a čiernym UV gélom. Zdobenie som spestrila a zatraktívnila zlatým zdobiacim lakom. Celé zdobenie som zafixovala vrchným lesklým UV gélom, ktorý som naniesla v dvoch vrstvách. Kožičku som natrela olejčekom a do pokožky rúk som votrela výživný krém na ruky a nechty.

Obsah blogu

Gélové nechty a C-oblúk

Najdôležitejšou vecou pri modelovaní nechtov je správny tvar. Platí to ako pre gélové nechty tak aj pre akrylové nechty. Správnym vytvarovaním nechtov predĺžime ich životnosť.

Čítať ďalej

Brúsky na nechty

Nechtovú modeláciu si môžeme skrátiť tým, že budeme používať kvalitnejšie pomôcky. Stačí ak vymeníme pilník za brúsku na nechty a ušetríme sebe aj klientke minimálne

Čítať ďalej

Letné zdobenie na gélové nechty

Po predĺžení nechtov, samozrejme nasleduje ich zdobenie. Existuje mnoho spôsobov zdobenia, ako je francúzska manikúra, zdobenie kamienkami, glitrami, vodolepkami, fimom, 3D ozdobami, perličkami, maľovanie technikou

Čítať ďalej