Nanechty.sk

Stiletto nechty

Nechty modelované do špica nazývame stiletto nechty. Môžeme ich pracne vymodelovať na šablónu a potom brúsiť do požadovaného tvaru, alebo si zakúpime stiletto tipy a modelujeme na ne. Tento tvar nechtov je v tomto období trendy, tak sa nechajte inšpirovať.

Farebné stiletto nechty

Farebné stiletto nechty
Nalepila som číre špicaté tipy a zdobila som ich farebnými pierkami a lakom. Zdobenie som zaliala multifunkčným UV gélom.

Špicaté nechty so šablónou

Špicaté nechty so šablónou
Nechty som modelovala akrylom na šablóne. Použila som liquid, číry akryl a ružový akryl. Na špičky nechtov som do šikma natrela farebné laky na nechty a dozdobila ružovými kamienkami a fimo kvetinkou. Zdobenie som pretrela top coat lakom.

Gélové nechty, stiletto

Gélové nechty, stiletto
Zatlačíme nechtovú kožičku a nechty odmastíme. Jemným pilníkom zdrsníme povrch prírodného nechtu a založíme samolepiacu šablónu. Na necht aplikujeme primer, následne podkladový primer UV gél a dáme do UV lampy na 2 min. Nanesieme číry stavebný UV gél a opäť dáme do UV lampy na 2 min. Od špicu k lôžku nanesieme biely UV gél do stratena a vložíme doň Zlatú fóliu na rôzne miesta. Takto zdobený necht vložíme do lampy na 3 min. Odstránime šablónu, prebrúsime a vytvarujeme. Aplikujeme vodolepku a po jej vyschnutí ju zafixujeme vrchným UV gélom, ktorý necháme v UV lampe 4 min.

Shark nechty

Shark nechty
Najprv som nechty pripravila na modelovanie, tak som nalepila biele špicaté tipy. Na prírodný necht som dala primer a začala som modelovať nechty čírym UV gélom. špičky nechtov som zdobila bielym a čiernym UV gélom. Zdobenie som spestrila a zatraktívnila zlatým zdobiacim lakom. Celé zdobenie som zafixovala vrchným lesklým UV gélom, ktorý som naniesla v dvoch vrstvách. Kožičku som natrela olejčekom a do pokožky rúk som votrela výživný krém na ruky a nechty.

Obsah blogu